Чому СБУ прийшла з обшуками до інвестфонду Dragon Capital?

16 мая 2018, 10:50
0
26
Чому СБУ прийшла з обшуками до інвестфонду Dragon Capital?

Експерт Центру протидії корупції та Антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ Анастасія Красносільська нещодавно в Інтернет-виданні “Дзеркало тижня” опублікувала статтю щодо реформування Служби безпеки.

Необхідно відзначити, що Красносільська лише вдруге публікується в даному виданні і кожен раз з різкою критикою безпосередньо можновладців або органів державної влади. 
У цій статті Анастасія підкреслює, що “безпеківці” стали нічним кошмаром не тільки для терористів, а й для українського бізнесу та зацікавлених в Україні інвесторів! Зокрема, Красносільська нагадує про вилучення у квітні 2017 року комп'ютерної техніки інвестиційної компанії Dragon Capital, яка є одним із найбільших “провідників” приватних іноземних інвестицій в Україну! Як для експерта, то Анастасія виявляється або непрофесіоналом, або працює на замовлення “зацікавлених” осіб! 
Нагадаю, що дійсно під час проведення обшуку СБУ було встановлено, що компанія Dragon Capital дійсно придбала шпигунську програму, яка віднесена до спеціальних технічних засобів! ОДНАК співробітниками СБУ не блокувалася господарська діяльність інвестиційної компанії, а було вилучено лише три комп'ютери. Крім того, керівництво компанії Dragon Capital не має жодних претензій до СБУ! Адже вилучені комп'ютери були повернуті посадовим особам компанії одразу ж після проведення експертизи! 
Тож зрозуміло, що ситуація з подібними обшуками використовується штучно продажними журналістами та опонентами української спецслужби! Дивно, що до такого долучається і таке поважне видання, як “Дзеркало тижня”!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,обшук,Dragon Capital
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.