«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

30 апреля 2018, 20:46
Главный охотовед ХОО УООР
1
51

ПРОЕКТ «ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО ВОДИ».

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

 РОЗПОЧАВ ПРОЕКТ «ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО ВОДИ».

Мова йде про проблеми доступу до водойм в Харківській області.

Не секрет, що багато водойм Харківської області закриті парканами, а з людей вимагають гроші за прохід. Регулярно ці паркани з’являються там, де відбувається самозахват землі, з порушеннями чинного законодавства.

Мета проекту «Вільний доступ до води» - не тільки ознайомити мешканців Харківщини з їх правами, інструментами, які вони можуть використовувати коли ці права в частині доступу до водойм порушені, але й реально покращити ситуацію у регіоні.

Для реалізації цього проекту ХАЦ планує використовувати весь комплекс інструментів вирішення проблем доступу громадян до водойм.

Нагадаємо, що згідно законодавства, громадяни України мають право безкоштовно проходити до водних об’єктів, займатися спортивною риболовлею.

Крім того, будівництво приміщень та огорож заборонено у захисних смугах водних об’єктів:

- 100 м для великих рік, водосховищ та озер;
- 50 м для середніх рік, водосховищ на них та ставуыв площею понад 3 га;
- 25 м для малих рік, а також ставків площею до 3 га.

Якщо ви маєте інформацію, щодо порушень законодавства у сфері доступу до водойм у Харківській області, то просимо вас заповнити анкету: https://goo.gl/HcVvyJ

Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.