Подробиці обшуків у “Мотор Січі”

24 апреля 2018, 11:45
0
93

Підприємство “Мотор Січ”, яке займається розробкою, виробництвом та обслуговуванням авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, вже давно перебуває в епіцентрі кримінальних проваджень.

Ще у липні 2017 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що стосовно підприємства “Мотор Січ” розслідують кілька кримінальних проваджень, одне з яких проводила Служба безпеки України. 
Днями СБУ проводила обшуки на “Мотор Січі” у межах провадження, відкритого за статтею про диверсію. “З метою отримання додаткових доказів у кримінальному провадженні співробітники СБ України 23 квітня 2018 року провели санкційовані обшуки в адміністративних приміщеннях заводоуправління, відділу цінних паперів ПАТ “Мотор Січ” та місцями проживання окремих фізичних осіб”. 
За даними спецслужби, представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології. Для реалізації цих намірів, всупереч українському законодавству, іноземці здійснили опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій компанії “Мотор Січ”, який наразі оформлений на шість офшорних компаній та фізичну особу. 
За інформацією СБУ, продаж контрольного пакету акцій стратегічного об’єкта ПАТ “Мотор Січ” здійснювався на адресу фізичних осіб та компаній нерезидентів в обсягах менш ніж по 10%, у зв’язку з чим існують підозри про намагання зацікавлених осіб приховати власників істотної участі та реальних бенефіціарних власників покупців акцій.
“На цей час представники компанії-нерезидента мають намір протиправно сконцентрувати придбаний пакет акцій, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства та отримати повний контроль над його діяльністю у сфері військових оборонних замовлень, що підтверджується матеріалами справи”. 
Ну що ж! Будемо сподіватися, що все ж таки за допомогою спільних дій правоохоронців та влади країна все таки не залишиться від дійсно потужних підприємств! Адже давайте не забувати, що “Мотор Січ” - не єдине підприємство, яке потребує втручання і контролю Держави! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Мотор Сич
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.