Психологічний портрет Савченко очима фахівця

23 апреля 2018, 10:54
0
81

Психічний стан Савченко давно турбує суспільство, її часто неадекватні дії та поступки викликають неоднозначні оцінки.

Психічний стан Савченко давно турбує суспільство, її часто неадекватні дії та поступки викликають неоднозначні оцінки. Но поки що результати візиту Савченко до центру судово-психіатричної експертизи не відомі. Тому, дуже цікавими є висновки автора системи візуальної психодіагностики "Трансфейсинг" Леоніда Золіна, який взявся проаналізувати характер Надії Савченко за обличчям. Останнім часом фізіогноміка - наука считування характеру за рисами обличчя - набула особливої популярності. Адже перспектива зазирнути крізь соціальну ширму і побачити, якою людина є насправді, видається більш ніж привабливою.

 До якого ж висновку надійшов Золін, вивчивши фото обличчя Надії?

Савченко любить та готова змагатись. Вона здатна витримати багато, проте спираючись лише на соціальну підтримку. Свого ресурсу стійкості у неї мало, через що їй необхідно постійно підтверджувати свою впливовість, чогось досягати. Авантюрний лідер, здатний мотивувати і залучати людей в ризикові підприємства з непрогнозованими наслідками. При цьому, незначний об'єм у щоках демонструє обмежений запас життєвої енергії у даний період часу. Інформацію сприймає порційно, потрібен час для її осмислення та структурування. В побуті така особливість традиційно сприйматися, як "загальмованість". Не досить добре розрізняє відтінки мовлення, більше концентрується на змісті сказаного.

Любить новизну, але в тривалих проектах втрачає інтерес і енергію. Характерним є те, що за висновком Золіна Савченко здатна холоднокровно переживати свій і чужий біль.

Таким чином, Савченко готова до дії та ризику лише в умовах соціальної підтримки,   ажіотажу навколо неї, при цьому вміє маніпулювати людьми та холоднокровно переживати як свій так і чужий біль.

Це дуже схоже на правду. Зараз, в умовах інформаційного забуття Савченко панікує, зривається та робить помилки, зокрема відмовляється від дачі свідчень слідству. Тому, її прихильники на волі (поки що!) роблять все, щоб привернути увагу до її персони, показати перш за все їй самій, що її не забули.

А так як практично всі можливості для цього вичерпані, в хід йдуть дуже екзотичні приводи. Так, помічник Савченко, Тетяна Проторченко хоче, щоб Савченко мала змогу приймати громадян як депутат в ізоляторі тимчасово тримання СБУ, де перебуває під арештом.

Але все марно, інтерес до Савченко, як раніше і до Саакашвілі зник миттєво та остаточно. І організована 22 квітня її прихильниками акція підтримки в  центрі Києва біля стели Незалежності зібрала лише до двох десятків людей, переважно похилого віку. Люди, які прогулювались центром української столиці байдуже спостерігали плакати з написами "Свободу Савченко" і "Надія є" та проходили мимо.

Українці лише чекають чим завершиться історія про російського перевертня.

 

 

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Надежда Савченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.