Що пов’язує бойовика Стрєлкова та генерала Вовка?

4 апреля 2018, 10:06
0
79
Що пов’язує бойовика Стрєлкова та генерала Вовка?

Чому саме зараз Василь Вовк згадав події 2014 та 2015 років? Чергова звісточка від Стрєлкова…

На своїй сторінці у «Фейсбуці» 2 квітня поточного року колишній очільник головного управління Служби безпеки України Василь Вовк розповів як міняв у Стрєлкова офіцерів «Альфи» на головних сепаратистів.

Що спонукало екс-сбушника Вовка згадати ці події невідомо і незрозуміло.

Але як відомо з достовірних джерел Василь Васильович дуже любить коли цікавляться його думкою, аж занадто любить телекамери і софіти. А коли цього немає він так би мовити впадає в алкогольну депресію. На щастя є таке чудо як Інтернет і особиста сторінка у «Фейсбуці», і ось там генерал Вовк почувається майже як у об’єктиві телекамер. Але оскільки ніхто нічого не запитує, теми для «свого шоу» він вибирає сам. От і згадав про звільнення з полону офіцерів «Альфи».

 «Спочатку була особиста домовленість із Стрєлковим, що обмін відбудеться на нейтральній полосі між блок-постами сторін. Однак, коли я прибув до Ізюму, він телефоном мені повідомив, що 6 травня відбувся важких бій - є вбиті і поранені із Слов'янська...  Він був готовий прийняти мене в Слов'янську, щоб передати "альфівців" - виїжджати на нейтральну територію відмовився. Дав гарантію проїзду, але не 100%, тільки через один блок-пост. Я їхав із водієм "Альфи" на "бусіку" - з нами був Губарєв, Перепечаєнко (заступник самопроголошеного мера Слав'янська - Паномарьова, завдяки якому нас не "поклали" на в'їзді у Слав'янськ) і Злобін. В центрі міста ми очікували Стрєлкова. І вже хвилин за 20-30 стали свідками його помпезної появи у супроводі кортежу бронемашин із прапорами та цілим батальйоном охорони, вдягненої у радянську військову форму і озброєну АК», - пише Василь Вовк.

Крім того, за словами Вовка, через рік (у 2015 році) він отримав звістку від Стрєлкова. Сепаратист бажає знову зустрітись з вінницьким генералом, однак цього разу - на території РФ. 

«Не думав, що нам доведеться побачитись знову за подібних обставин - нещодавно мені передали від Стрєлкова пропозицію зустрітися знову, але на території РФ. Я згоден за однієї умови - місце зустрічі змінити не можна!!! Як і рік тому - у центрі Слов'янська», - зауважив він.

Не зрозуміло чому Василь Вовк згадав ці події, і чому все ж таки хотів зустрітися зі Стрєлковим?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,СБУ,спецслужбы,донбасс,генерал,Стрелков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.