А генерал Ягун проти...

27 марта 2018, 12:35
0
66
А генерал Ягун проти...

він серйозно вважає, що боротьбу з терористичною загрозою, підготовкою до державного заколоту потрібно припиняти профілактичними бесідами

Генерал-майор у запасі, колишній заступник Голови СБУ часів Януковича, а зараз публічний рупор Наливайченка Віктор Ягун продовжує каламутити воду навколо  "справи Савченко-Рубан".

В інтерв'ю 112 каналу він в черговий раз намагався відбілити Савченко. На цей раз він обрушився з критикою колишнього роботодавця, а саме спецслужби. На глядачів виплеснувся цебер бруду — нібито СБУ спровокувала  злочин з Надією Савченко і Володимиром Рубаном, продемонструвавши таким чином свій непрофесіоналізм. Але чим більше він розкривав свій погляд на професійну “кухню” по викриттю та заподіянню злочинів в сфері нацбезпеки, тим більш виникало сумнівів саме в його компетентності та впевненість в ангажованості його виступів в захист Савченко-Рубана.

На його думку, Савченко та Рубана потрібно було припинити ще на стадії їх розмов. Тобто, він всерйоз вважає, що боротьбу з терористичною загрозою, підготовкою до державного заколоту потрібно припиняти профілактичними бесідами. А як же тоді виявити злочинні зв'язки, місця зберігання озброєння та вибухівки, всіх учасників та співучасників підготовки злочину? Не є таємницею, що задуми щодо озброєного державного заколоту не виникають на пустому місці, є організатори, виконавці, “тіньові” куратори та фінансисти... І щоб розв'язати цей клубок потрібна довга та кропітка робота з задіянням всього арсеналу сил та засобів.

Як бачимо, в справі Рубана так і трапилось — він був затриманий на гарячому, з арсеналом зброї та боєприпасів, а в ході розслідування вийшли на його зв’язки, зокрема Савченко та Медведчука. І, сподіваємось, що це тільки початок, в цій справі багато учасників поки що не викрито. І становиться зрозумілим, чому так активізувався Рубан в справі захисту Савченко-Рубан — його хазяїн Наливайченко чогось побоюється саме в прив’язці з цим резонансним розслідуванням. Тому і намагається Рубан в свої публічних проповідях знівелювати справу Савченко-Рубан, подати звинувачення Ю.Луценка в комічному вигляді, відволікти увагу аудиторії іншими подіями та особами, такими як полковник Без'язиков,  журналіст Коцаба, ситуація у Вірменії та Білорусі тощо...

Що буде далі, побачимо...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Луценко,Наливайченко,Савченко,Рубан,затримання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.