Савченко, Рубан, хто третій? Наливайченко...

26 марта 2018, 16:39
0
334
Савченко, Рубан, хто третій? Наливайченко...

...ось чому Рубан так впевнено перевозив зброю на непідконтрольні території? Савченко-Рубан-Наливайченко-Медведчук-Путін.

Надія Савченко не вміє держати язика на прив'язі, це всім відомо, тому до арешту її всюди запрошували до ефірів, мовляв щось да взболтне. І Надія не підводила... І брифінг 20 березня не став виключенням. Вона розповіла, що підозрюваний у тероризмі Володимир Рубан раніше активно співпрацював із Службою безпеки України, особливо, коли її очолювали Валентин Наливайченко та Андрій Левус. 

Так ось де відсутня раніше ланка ланцюга, ось чому Рубан так впевнено перевозив зброю на непідконтрольні території? Савченко-Рубан-Наливайченко-Медведчук-Путін.

Нагадаємо, увечері 8 березня СБУ затримала Володимира Рубана, який перевозив з окупованої території чималий арсенал зброї. Затримання відбулося неподалік від контрольно-пропускного пункту в'їзду/виїзду через лінію розмежування «Майорське» на дорозі між окупованим містом Горлівка та підконтрольним Україні містом Бахмут при спробі перетину лінії розмежування із забороненим «товаром». Йому оголосили підозру за трьома статтями – за ч.1 ст. 263 КК «Незаконне поводження зі зброєю», та ч.1 ст.14 «Готування до злочину», ч.3 ст.258 «Терористичний акт».

 Савченко завжди підтримувала хороші відносини з Наливайченком. І спеціальне звання генерала Володимиру Рубану робив саме колишній голова СБУ, незважаючи на те, що військове звання Рубана – старший лейтенант і його було звільнено у запас ще при розвалі СРСР.  І в подальшому у Рубана була нормальна співпраця з Наливайченком. К чому це призвело ми бачимо зараз.

І не дивно, чому Наливайченко так жваво підтримує затриману Савченко, поширюючи в ЗМІ невинності? Як же інакше розцінювати його заяви, що «на українському полігоні лише випробовували таємно завезену з терористичної «ДНР» зброю»  і, таким чином, у «дуету» Савченко – Рубан немає терористичних умислів.

А що стосується причетності Наливайченка до «російського сліду» в справі Савченко-Рубан, то нагадаэмо, що під час оточення українських військ під Іловайськом в 2014 року в. о. голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко разом з одіозним прихильником Росії Віктором Медведчуком таємно відвідував Росію на власному літаку Медведчука без проходження митного і прикордонного контролю. Як мінімум, двічі, в травні 2014-го і в квітні 2015-го Наливайченко зустрічався в місті Білгород з високопоставленими особами РФ, зокрема, зі своїм колишнім куратором по Інституту зовнішньої розвідки, а в той час керівником Адміністрації президента Росії Путіна, Сергієм Івановим. При цьому Наливайченко не інформував про ці візити ні в.о. президента України Олександра Турчинова, ні президента Петра Порошенка. Тому, зовсім природньо, що в 2015 році на той час в. о. голови Служби безпеки України Наливайченко відмовився розглядати інформацію про антиукраїнську діяльність Медведчука. Чому так, справа майбутнього розслідування. Але цікаво, що в період, коли Валентин Наливайченко служив у Службі зовнішньої розвідки РФ, її очолював інший відомий спецслужб радянський, а потім російський - Євген Примаков. І у нього була своя доктрина, яка полягала в тому, що в перші роки незалежності не тільки українського, а й інших колишніх республік Радянського Союзу, колишніх країн Варшавського блоку, всі зусилля колишнього КДБ повинні бути зосереджені саме на інфільтрації знову структур. Тому, Валентин Наливайченко виглядає як абсолютно логічний представник цієї доктрини.

Підсумовуючи, зрозуміло, що у справі Савченко-Рубан не вистачає інших її учасників. Адже були посібники, підбурювачі, куратори, які мають відповідати перед судом. Розгляд справи Савченко-Рубан триває. І, можливо, незабаром спливуть нові подробиці.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,оружие,Наливайченко,ДНР,Надежда Савченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.