Навіщо Ягун коментує справу Рубана

19 марта 2018, 18:54
0
37
Навіщо Ягун коментує справу Рубана

«Рубан міг бути перевізником, перемовником, контактером, чи постачальником зброї, але організатором такої масштабної акції всередині України.. Не вірю. А от Савченко – це вже ближче до правди»

Невже так хочеться слави, що фантазія не має межі.
Віктор Миколайович ви ж асоціюєте себе, як досвідчену людину, «експерта зі знання роботи СБУ», а дивлячись на ваш зовнішній вигляд так взагалі можна подумати, що ви знаєтесь на військовій справі.
Чого ви прагнете коментуючи справу Рубана? Це такий піар, якесь політичне хрещення чи ще щось?

Не коментуйте того чого не знаєте і не розумієте. Це не моя особиста думка, про вас як непогану людину, але недолугого керівника відзивається ваш колишній підлеглий.
З його слів ваша дурість та безпечність призвели до загибелі співробітника спецпідрозділу СБУ «Альфа» капітана Геннадія Біліченко, тому, що вам захотілося подивитися та пофотографуватися на блок-пості, не взявши з собою, а ні бронежилетів, в ні автоматів. Вам захотілося статусу «учасника АТО», а людини немає в живих.А все тому, що ви  некомпетентні та як про вас кажуть - «розумні заднім умом».
От і всі ваші коментарі - «заднім умом».

А від вас хотілося б почути зовсім інше... Прості відповіді на прості питання...

Чи спокійно вам спиться, Вікторе Миколайовичу? Чи не соромно дивитися у вічі рідним Геннадія, у вічі інших матерів, дружин, дітей, батьків, близькі яких загинули на Сході?
Те, що людського гніву ви не боїтеся, вже зрозуміло (але чи не зіграє ваша зухвала безпечність з вами злий жарт?…), а є ще й Божий суд...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Рубан,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.