Перспективи Саакашвілі: ким він війде в історію?

27 февраля 2018, 12:35
0
30

Доба яскравих неоднозначних політиків в Україні плавно перетікає під шевство Саакашвілі, залишивши Янучовича та Азарова пасти задніх.

І хоча Саакашвілі вже територіально не в Україні, зате в інформаційному просторі його вже аж забагато. І з кожним днем він все більше намагається придати своєму образу фарб ідіотизму, намагаючись таким чином випросити в українського народу вибачення, мовлялв, "що поробиш, якщо я такий от ідіот".
Якщо за часів Ющенка лозунгом було "не словом, а ділом", то за часів Міхо "словом, словом і ним єдиним!" Правда Міхо, будучи в Україні намагався це ще підкріпити мінібунтами, ходою з прапорами та наметовими "посідєлками". А от закордоном, та ще  на одній балаканині далеко не заїдеш. Та і Захід починає все менш говорити про самого Міхо, плаво зводячи цю тему в історію. 
То що чекає на Саакашвілі без підтримки Заходу, україського народу і фінансування з третьої сторони? Швидше за все, тільки аркуш в підручнику з історії та ще один в посібнику з лінгвістики, в розділі "слова-паразити".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Саакашвили,Большая политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.