Міша, з таким флагом дєнєг тобі ніхто не дасть…

21 февраля 2018, 11:48
Владелец страницы
0
16811
Міша, з таким флагом дєнєг тобі ніхто не дасть…

а голоси можуть

Подумав я спочатку. Але ж Михайло Маркович досить досвідчений політик, тож скоріш за все гроші вже є. Одразу згадався Вадим Новинський. Звісно він трохи обіднів останнім часом, але точно може собі дозволити вкластися в новий проект. Крім того, впевнений, що без руки «православного», навіть, в назві партії не обійшлося. Адже очевидно ж на кого націлені електоральні зусилля нового проекту.

Поки Опоблок тріщить по швах, його спонсори розкладатимуть яйця в різні кошики. Та це все дрібниці – гроші знайдуться. Питання в іншому – де брати голоси виборців? Перші (ядро) – фанати УПЦ (МП), тут і вигадувати не треба. Слідом за ними – кілька тисяч адептів екс-комуністів і, власне, екс-регіоналів. Та головне завдання проекту – підібрати решту «невдоволених» владою. За їх голоси вже активно борються всі, окрім самої влади, тож буде спекотно. Звісно, ще слід довести, що саме християнокомуністи, ой соціалісти здатні забезпечити порядок і стабільність, а не хтось інший. Тож потрібно пограти в політика, якого підтримає і Схід і Захід. І якщо зі Сходом все зрозуміло, то хто ж цей загадковий західний політик? Невже сама фрау??? Ну, а нащо ж тоді Маркович приліпив до соціалістів християнство? Це ж очевидно!

Якби не працював Михайло Маркович і Ко, чого б не хотів би він досягти надважливо лише одне – не слід брехати українцям! Вони відчувають фальш одразу, а тим паче коли є докази. За його словами, партія була зареєстрована 15 лютого.  Але за базою Мін’юсту легко перевірити –  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ХРИСТИЯНСЬКІ СОЦІАЛІСТИ" (ПП "ХРИСТИЯНСЬКІ СОЦІАЛІСТИ") дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – 14.04.2016/ 1 070 102 0000 062861, ба більше керівником з 24.01.2018 значиться МАРТІН АРТУР МАРТІКОВИЧ. Тож не слід ображатись на адекватну реакцію суспільства на слова Добкіна про те, що він «буде повертати в наше життя такі залізобетонні людські цінності, як сім'я, повага, взаємини між людьми, без чого не те що в політиці - у звичайному житті обійтися не можна…». Мережа вже жартує: «сказав, що закатає в бетон, раптом шо…».

Нам залишається лише чекати, може він хоч для свого лохторату щось зробить.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: социалисты,выбори,Вадим Новинский,Михаил Добкин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.