НОВІТНІЙ БРОНЕАВТОМОБІЛЬ КОЗАК-2М ПРОХОДИТЬ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ

1 февраля 2018, 11:43
Владелец страницы
practika_@ukr.net
0
173

Новітній бронеавтомобіль Козак-2М проходить Державні випробування в інтересах Збройних Сил та Нацгвардії України

Під час проведення випробувань автомобіль долав різні перешкоди, включаючи болотисту місцевість, пагорби, похилу площину під кутом 30 градусів тощо. Була випробувана робота наявного озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі.
Дуже важливими були випробування по завантаженню бронеавтомобіля Козак-2М до вантажної кабіни літака Іл-76МД та пересувного транспортера ПТС-2. Саме від синхронізації нового бронеавтомобіля з засобами десантування та перевезення техніки залежить його прийняття на озброєння до Десантно-штурмових військ.
Конструктивною особливістю і основною відмінністю від «Козака-2», що вже прийнято на озброєння ЗСУ та НГУ, є несучий корпус та незалежна підвіска. У поєднанні із кліренсом 500 мм. та вертикальним ходом коліс у 260 мм., це значно підвищує показники прохідності та дає змогу долати перешкоди, недоступні для транспортних засобах із залежною підвіскою.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Козак,бронетехника,бронемашина,озброєння,збройні сили,Збройні Сили України,військові навчання,Збройні Сили. сухопутні війська,техніка,спеціальна техніка,военная техника,Нацгвардия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.