Єврокомуністи проти NewsOne

30 ноября 2017, 14:53
Владелец страницы
6
17962
Єврокомуністи проти NewsOne
...ми пам'ятаємо...

або Хто насправді зрадив Євромайдан

Скандал! Всі люблять скандал – без скандалу не цікаво. Дивитись канал на якому нема скандалів – не цікаво, а досить молодий NewsOne лише нарощує публіку.

Та зараз не про це, а про вчорашній ефір. Одразу зауважу, ставати на чийсь бік не буду – просто елементарний аналіз «дійства».

Все почалось не вчора, ба, навіть, не на Майдані. Це було народжене разом з Незалежністю і ім’я йому – Популізм. Як тут не згадати слова Віктора Андрійовича Ющенка в 2009 році, – «…Той економічний курс, який запропонували Україні, - це, вибачте, вонючий популізм 17-х років. З ним не можна зустрічати кризу, з ним не можна боротися з кризою  – це не світогляд третього тисячоліття… Пустим популізмом, солодкими речами, відсутністю жорсткого державного підходу, в тому числі по економічних і фіскальних питаннях, ми не дамо відповіді…»

Звісно, наш Популізм значно відрізняється від давньоримського – він обріс новими формами, з’явились нові види й комбінації… але ж суть його не змінилась!

Тож повертаючись до ситуації – в мене дуже просте питання до народних депутатів – а ви що не знали до кого йдете на програму, а ви не знали хто там працює, а хіба це не ви ходили на ефіри цього каналу з моменту його становлення???

Ви берете на себе дуже багато – ніхто з вас не має права говорити від імені Майдану! Ніхто з вас не може спекулювати на горі сімей Героїв. Чому? Та хоча б тому, що пройшло чотири роки і результатів ніяких, тому що вас обрали люди і від їх імені ви маєте право говорити, а вже не від свого, тому що для них ви маєте будувати країну, а не для себе і в них питати якою вони бачать Україну, а не ви!

І ключовий момент – студію покинули, мовляв, тут з Мураєвим не будемо… а якої ж холєри ви ходите до Парламенту, протираєте штани в своїх ненависних фракціях,  комітетах, берете собі кошти з такого злодійського і антисоціального Бюджету? От я дивлюсь новини, не подобається – перемикаю, іду в магазин купувати продукти, не подобається – не купую. У мене все просто! То чого у вас все так складно?

З власником каналу також все зрозуміло – він грає в свою гру, орієнтуючись на своїх вболівальників. Але він хоча б чесно намагається відстоювати свою позицію, вона багатьом не подобається і в багатьох питаннях ми з ним опоненти. Та все ж – це він вас запросив «в гості», це він дав вам трибуну, для донесення думок народу, який ви б мали представляти, натомість, ви грюкнули дверима… але не в його студії, а в головах людей! А щодо червоних ліній, то ви їх щоразу перетинаєте, приймаючи антиукраїнські реформи і рішення.

Якби не було боляче та рани гояться, загиблі стають Героями і тільки наші політики лишаються такими як і були – безвідносно прізвищ і регалій. Українці не змінились – ми й досі сильна й волелюбна нація, ми й досі козаки й домогосподарки… Просто ми стали розумнішими, почали дивитись і аналізувати, робити висновки. І тут вже один популізм вам не допоможе, мої дорогі депутати! Досить нас ділити на каструлі та відра, на Схід і Захід, на сорти та імена! Ми одна країна, нас ніщо не розділить, навіть, ваші гасла – спитайте в Лєгітімного…  йому не вдалося і у вас не вийде! Слава Україні!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Евромайдан,Мураев,NewsOne
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.