- По-моєму, чувак, нас кинули…

4 октября 2017, 13:25
Владелец страницы
2
21095
- По-моєму, чувак, нас кинули…
Десь так Рева бачить пенсіонерів...

Я починаю вірити, що нас хочуть "залишити" десь мільйонів 20...

Верховна Рада України все ж прийняла «Пенсійну реформу». Складно, звісно ж назвати це реформою. Реформи мають покращити життя людей, а не стартову позицію влади перед виборами. При цьому «за» проголосували 288 депутатів! Зараз в ефірах будуть розказувати, що здобули, відновлюють соціальну справедливість…

Пенсійну реформу Уряд проштовхнув, як вимогу МВФ. Але в МВФ вже заявляли – єдиною вимогою було зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Натомість, щоб більше заробити і покласти в Бюджет нічого кращого не придумали, ніж знову залізти в кишені тих же пенсіонерів! Через ціни на продукти, ліки, тарифи. Курс валюти за ніч зріс на 25-30 копійок, а лише до кінця дня зросте ще на стільки  ж. От вам і на доплати в сто гривень… Пенсія в 800 гривень при курсі 8, це $100! А зараз 1300-1400 при курсі 27?

В цій «реформі» викреслили людей  1970-1986-х років народження. На пенсії їм марне сподіватись. Кажуть, що можна буде прикупити необхідний страховий стаж. Але ж навіщо мені «позичати» гроші тим, хто навряд чи їх віддасть взагалі. Розраховують на що? На безвіз??? Скільки нас має лишитись? І чи доживем? З огляду на ту ж медичну реформу…

Тож бачимо, що консервується радянська пенсійна система, де все залежить від сьогоднішніх. Будуть гроші (вибори) – підвищимо, ні – скажемо, що грошей нема – затягайте паски… Здається, що так! Паски слід затягти, але вже на шиях таких реформаторів!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Верховная Рада,пенсионная реформа,соціальна справедливість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.