Броварський район Київської області відзначив своє 94-річчя

23 сентября 2017, 14:03
журналіст
0
13
Броварський район Київської області відзначив своє 94-річчя

Броварський район Київської області відзначив своє 94-річчя під гаслом: «З любов’ю до рідного краю, до рідної Броварщини, з любов’ю до людей». У святкових заходах, які відбулися 22 вересня 2017 року в селі Калинівка, взяв участь депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук. Вітаючи шановне зібрання, він подарував 5 тисяч гривень баскетбольній команді селища Калита.

У своєму вітальному слові Олег Кищук відмітив успіхи Броварського району у процесі децентралізації. «У нас створюються громади, вже є Калитянська, незабаром з’явиться Великодимерська. Це буде потужна громада. А згодом і інші».

«Так складається, що з часом Броварського району, як адміністративно-територіальної одиниці не буде. Однак, я хочу побажати, щоб ми завжди зберігали дружні стосунки, допомагали один одному. Щоб це не розділило людей на маленькі князівства і головне, щоб не було міжусобиць» - додав депутат.

«На свято без подарунків ходити не чемно. Тому, з особистих коштів я виділив Калитянській баскетбольній команді 5 тисяч гривень» – зазначив він, вручаючи сертифікат очільнику клубу.

Святкова зала Калинівського будинку культури зібрала й Почесних громадян району, й керівників підприємств, депутати обласної та районної рад, сільських та селищних голів, учасників АТО, представники громадськості району.

Місцева влада - Броварська райдержадміністрація та райрада були цього дня щедрими на теплі слова, Почесні грамоти, Подяки, квіти та цінні подарунки.

А завершилося дійство святковим концертом за участі кращих колективів і виконавців району. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: район,свято,Бровари,Олег Кищук,Калинівка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.