Навіщо Україні регіональні аеропорти в розрізі російської агресії?

20 сентября 2017, 12:41
0
311
Навіщо Україні регіональні аеропорти в розрізі російської агресії?

Навіщо Україні регіональні аеропорти в розрізі російської агресії?

Весь конфлікт на Донбасі потрібен був тільки як відволікаючий маневр, через величезного авіаносця - півострова Крим, оскільки третя світова - це війна авіації. Росія спеціально захоплювала півострів, щоб використовувати його як один з ефективних інструментів, за допомогою якого Кремль буде ставити умови не тільки Україні, а й усьому світові. За планами російського командування, окупований Крим буде виконувати для кремля функцію «аеродрому підскоку» - аеродрому, призначеного для короткочасної стоянки для дозаправки та ремонту повітряних суден з метою збільшення дальності дії авіації.

У Гвардійському в 2016 році розміщено морський ракетоносний авіаційний полк, озброєний бомбардувальниками Ту-22М3. Радіус вильоту - більше 2000 км.  Основне озброєння - крилаті ракети Х-22, з дальністю до 500 км і швидкістю польоту 4000 км / год.  Плюс ракети Х-15 з дальністю пуску до 250 км і швидкістю до 6000 км / год.  А головне, ракетні комплекси Ту-22М3 можуть оснащуватися ядерними боєголовками.  Саме для них розробляється високоточна ракета Х-32, яка вражає цілі вже на дальності до 1000 км.

Враховуючи радіус польоту самого ракетоносця і можливості його ракет, неважко зрозуміти, що з Гвардійського можливо дістати практично будь-яку ціль на всій території Євросоюзу.

Ще в роки Другої Світової війни в тому ж Гвардійському німецькі війська поклали бетонну злітно-посадкову смугу.

Відновлюють військовий аеродром Чауда в південно-східній частині Криму, авіабазу Бельбек, на військовому аеродромі на мисі Херсонес йдуть масштабні будівельні роботи.

Численні військові споруди, які протягом останніх двох століть масово будувалися на Південному березі Криму, після анексії півострова знову стали використовуватися Росією для військових цілей. Упорядковуються всі військові аеродроми.

Гітлеру був потрібен Крим як великий аеродром для бомбардування СРСР, точно так само Крим потрібен Путіну, тільки для повного контролю Європи.

Більшість іноземних військових фахівців пропонують вирішувати проблему базування авіації шляхом вишукування можливостей швидкої підготовки великої кількості аеродромів. Це, на їхню думку, дозволить розосереджувати авіацію для захисту від ударів противника і створення найбільш сприятливих умов для ведення бойових дій шляхом аеродромного маневру. Проблема базування авіації вирішується шляхом підготовки аеродромів в мирний час для використання їх в період війни.

На противагу необхідно в терміновому порядку провести повну реконструкцію українських  цивільних аеродромів, в тому числі закласти всі технічні вимоги задля можливості оперативного використання авіацією НАТО.

В Україні прийнята «Державна цільова програма розвитку аеропортів на період до 2023 року», яка не працює і ніхто їй не займався. 6 вересня Кабінет міністрів України погодив виділити 800 млн грн. на реконструкцію в трьох українських аеропортах. Відповідну постанову уряд прийняв на засіданні. Згідно з постановою "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2016 року № 126 і від 22 вересня 2016 року № 714", зазначені кошти визначені Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року і перерозподіляються в її межах.

Але насправді це дуже мала частина необхідних коштів, які використовуються безсистемно. До того ж в реконструкції не враховуються технічні вимоги НАТО. Сама програма в сфері управління державного агентства «Укрінфрапроект», яке фактично існує тільки на папері.

Зараз необхідний чіткий план швидкої реалізації програми відновлення аеропортів, відповідно до вимог НАТО.

Для цього, Президенту, РНБО, МОУ, МІУ, КМУ, необхідно терміново знайти кошти на відновлення аеродромів та в найкоротші терміни привести галузь до ладу.

Ми повинні бути готові до будь-яких варіантів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.