У Львові провалився черговий захід сепаратистів

6 сентября 2017, 13:30
0
1257
У Львові провалився черговий захід сепаратистів

П'ята колона Медведчука

Сьогодні 6 вересня у м.Львові відбулась чергова спроба провести фейковий захід – конференцію матерів учасників АТО. Ідея заходу належить куму Путіна - В.Медведчуку та його «Українському вибору». Основна мета конференції дискредитувати органи влади України, які, нібито, нічого не  роблять щоб звільнити з полону учасників АТО.

Весь парадокс в тому, що В.Медведчуку, який нещодавно у Криму зустрічався з Путіним міг вирішити долю наших захисників. Але цього не сталося. Росія не дає наказ бойовикам ЛНР/ДНР здійснити обмін полоненими. Вона використовує болючу на українців тему перебування у полоні наших воїнів для дискредитації керівництва України.

На жаль, учасники цієї конференції цього не розуміють, або не хочуть розуміти. Підтвердженням цього є те, що захід був проплачений, а його учасники не були близькими родичами наших полонених. Вони взагалі не були з Львівщини. Їм заплатили, привезли та сфотографували для ЗМІ.

Однак, справжні учасники АТО, родичі загиблих та поранених воїнів з м.Львова прийшли на конференцію та пояснили її учасникам що цей захід є фейковим, він проведений на криваві гроші В.Медведчука та Росії, і таким запроданцям не місце на Львівщині. В очах присутньої масовки Львівські патріоти побачили, що вони не помилились і там сидять сторонні люди, яким байдужа доля полонених, вони переживали чи з ними розрахуються організатори.      

Росія та українська п’ята колона «Український вибір» постійно вигадують нові способи посварити українців, розхитати і без того складу суспільно-політичну ситуацію. Основна мета цього – послабити Україну із середини, посіяти недовіру до влади, вивести людей на вулиці, на барикади. Для чого це робиться, бо українці зробили свій цивілізаційний вибір, вони підтримують європейські цінності та демократію. Путіну та В.Медведчуку сильна Україна не потрібна, вони хочуть її надалі грабувати та гнобити українців.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Медведчук - ВЫБОР,Володимир Путін,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.