«Ти серед своїх» – «Країна Мрій» і ЮНІСЕФ підтримають дітей Донбасу

6 сентября 2017, 09:08
политолог
0
125

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Країною Мрій реалізують кампанію «Ти – серед своїх», яка складається із низки музичних фестивалів.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Країною Мрій реалізують кампанію «Ти – серед своїх», яка складається із низки музичних фестивалів. Мета кампанії - підтримати дітей, які постраждали через бойові дії на сході країни. 

Гості фестивалів послухають спів українських рок-гуртів, зокрема: «O.Torvald», «СКАЙ», «Joryj Kłoc», «EPOLETS», а також стануть учасниками розважально-освітніх локацій. Для дітей відкриють свої двері дитяча галявинка, алея майстрів, територія навчальних ігор, тощо. Заходи відбуватимуться у 4-х містах України. Дев’ятого вересня – у Сєвєродонецьку, десятого – у Краматорську, 16-го – у Покровську, 17-го – у Маріуполі.

Кампанія «Ти - серед своїх» задумана ЮНІСЕФ разом із StarLightMedia та FILM.UA Group. Її підтримали «Країна Мрій», Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Агентство ООН у справах біженців (UNHCR). Акція складається із мультимедійних елементів, об’єднаних спільною ідеєю – «Ти серед своїх». В рамках кампанії здійснили соціологічні дослідження суспільної думки, створено ролики соціальної реклами, документальне кіно, інтерактивну виставку, онлайн-кампанію і digital-платформу razom.stb.ua, де сконцентровано інформацію про допомогу, яку можуть отримати родини, які вимушено виїхали з Донбасу. Важливою складовою проекту є конкурс коротких оповідань «Крихітні історії», в якому історією подолання труднощів поділилися всі бажаючі. За підсумками конкурсу українське видавництво «Основи» видало книгу з історіями, що мотивують дітей не пасувати перед проблемами. Тираж книги доставлено дітям, постраждалим від бойових дій.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.