«М'ясний Москаль» під дахом Грицака.

4 сентября 2017, 10:02
1
2154
«М ясний Москаль» під дахом Грицака.

«М'ясний Москаль» під дахом Грицака.

Від одного з надійних джерел ми отримали інформацію стосовно громадянина Росії Корабкова Юрія Олександровича, що постійно проживає на території України.

У кримінальних колах як в рідної для нього Росії, так і в Українських, його кличуть «Коробком». Й знають за те, що він організовує та здійснює регулярні «прямі поставки» м'ясної продукції з України в Росію. Підкреслюємо, відбувається це нелегально, щоб точніше, поза митницею, оскільки підриває економіку України, сприяє зростанню цін на м'ясо і м'ясну продукцію на внутрішньому ринку нашої країни. Одним з джерел отримання Корабковим вищезгаданого м'яса постають компанії, які нібито збирають кошти і купують продукцію для воїнів АТО, але, як доводять факти, м'ясо відправляють в ресторани Москви.

Не минуло й року з того часу, коли керівник Управління СБУ по Сумській області в офіційному інтерв'ю (https://www.0542.ua/news/1132626) інформував, яка активна боротьба ведеться з особами, причетними до контрабанди на російсько-українському кордоні. У 2015 році навіть був створений міжвідомчий центр протидії контрабанді. У зимово-весняний період 2016-2017 року йшлося про активні дії з боку співробітників СБУ спільно з співробітниками поліції, та далі про проведення обшуків в домоволодіннях вищезгаданого «Коробка» та його подільників і, як ми дізналися все з того же самого джерела, навіть проводилася конфіскація деякого майна (зокрема, авто марки Toyota Tundra). Але, як кожний знає, правила створені саме для того, щоб їх порушували ... В першу чергу саме ті, хто має надійний дах в СБУ.

Як ви розумієте, одним із винятків з правил як раз і є Корабков Ю.О. Автовози з м'ясом, які належать Корабкову, саме так, як і раніше, час від часу перетинають кордон поза встановленими пунктами пропуску і перевозять тонни м'яса на російську територію, де за підробленими документами їх розвозять по місцях призначення.

Минулого тижня до нас в редакцію зателефонував молодий чоловік,  представився близьким знайомим одного із співробітників Сумського загону ДПС України. Зі зрозумілих причин ім'я його ми назвати не можемо. Він розповів про погрози на адресу його друга і всієї його родини з боку Корабкова та його подільників після того, як під час затримання однієї з партій м'яса співробітники ДПСУ були змушені застосувати зброю і розстріляти один з дорогих авто «Коробка». Яким чином дані співробітника ДПСУ стали звісні представникам кримінального світу, залишається таємницею.

Після інциденту до домоволодіння Корабкова Ю.А., що, як це не дивно, знаходиться саме біля кордону, під'їжджали численні начальники ДПСУ, але жодних реальних подій не послідкувало. Що ймовірно, під тиском високих чинів з СБУ вони були змушені припинити санкції проти кримінальної групи.

Нещодавно стало відомо про «кришування» м’ясної контрабанди самим добродієм Грицаком Василем Сергійовичем (http://politnavigator.net/kak-semya-glavy-sbu-nazhivaetsya-na-vojjne-smi-obnarodovali-skhemy-obogashheniya-gricaka.html).

Для тих, хто не знає, Грицак В.С. головує СБУ, зараз він фактично є другою по значущості особою в Україні. Можна припустити, що Корабков Ю.О. виконує та розвиває злочинні схеми Грицака В.С.

Чи знає хто, скільки ще таких Коробків, які мають  підтримку Грицака та його ставлеників, активно «працюють» на всій ділянці російсько-українського кордону?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: контрабанда
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.