Польща як рупор політики НАТО щодо України

29 августа 2017, 17:09
0
23

Участь у святкових заходах, присвячених 26 річниці відновлення незалежності України прийняли очільники оборонних відомств держав Центрально-Східної Європи та США

Як відомо, участь у святкових заходах, присвячених 26 річниці відновлення незалежності України прийняли очільники оборонних відомств держав Центрально-Східної Європи та США, а також представники Великої Британії та Канади

Мету такої безпрецедентної присутності представників стількох країн-членів НАТО та Європейського Союзу під час відзначення Дня Незалежності України чітко визначив заступник міністра національної оборони Польщі Міхал Дворчик - надіслати чіткий протест у справі порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України і підтримати проєвропейський напрямок, вибраний українським народом у 2014 році.

Немає сумнів, що польський міністр висловив заздалегідь узгоджену думку стосовно України всіх членів НАТО. Підтвердженням цього стала зустріч міністрів східного флангу НАТО та представників оборонних відомств країн, які найактивніше розбудовують сили Альянсу у цьому регіоні. Не зайвим буде відмітити, що що міністр оборони Польщі Мацєревич під час кожної сесії міністрів країн НАТО бере участь у зустрічі п'яти союзних держав, які надають Україні найбільшу підтримку - США, Канади, Великої Британії, Литви та Польщі. А минулого місця під час зустрічі міністрів оборони Вишеградської групи у Варшаві було прийнято рішення про запрошення України приєднатися до Вишеградської бойової групи ЄС.

Така підтримка, і моральна, і військова з боку країн НАТО свідчить, що Україна і далі залишатимеся у фарватері протидії Росії з боку західного світу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: НАТО-Украина,День Независимости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.