Нарешті - позитивна новина з Польщі

29 августа 2017, 17:04
0
14

29 серпня, посол Польщі в Україні Ян Пєкло відвідав в Донецькій області Краматорськ і Авдіївку.

В департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації повідомили, що 29 серпня, посол Польщі в Україні Ян Пєкло відвідав в Донецькій області Краматорськ і Авдіївку. Програмою візиту передбачена його зустріч з журналістами у 13:45 в приміщенні ДонОДА. Під час зустрічі голова ОДА та обласної війсково-цивільної адміністрації Павло Жебрівський і посол Ян Пєкло обговорили результати польської допомоги протягом останніх років, про напрямки співпраці в цій сфері в майбутньому, а також про поточну суспільно-політичну ситуацію в регіоні. В ході візиту посол відвідав нові стартапи, створені з допомогою польської програми для розвитку, серед яких, між іншим, виробництво інвентарю й знарядь для спорту і відпочинку, виробництво сирів, кав’ярня.

Ця новина в черговий раз свідчить, що інтереси Польщі та України збігаються і що настав час відкинути минулі суперечності та поновити дружні стосунки. Нагадаємо, що в 2015-16 роках Польща надала Україні майже 3 млн. злотих на підтримку малого та середнього бізнесу для внутрішно переміщених осіб. У результаті реалізації першої частини проекту в 2015-16 рр. близько 200 переселенців здобули навики написання бізнес-планів, отримали гроші на відкриття близько 100 малих підприємств, внаслідок чого було створено 323 робочих місця. У липні цього року Польща підписала договір, згідно з яким виділить ще 2 млн. злотих на продовження реалізації проекту в 2017-18 роках. І це добра новина — конфлікт на Донбасі є проблемою всього світового співтовариства і допомога Польщі як члена ЄС тому приклад.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Польща,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.