Антиукраїнські акції в Польщі продовжуються — доколі?

29 августа 2017, 17:02
0
41

Чергова сумнівна новина з Польщі - громадянина України побили в академічному містечку польського Любліна.

Як повідомило "Польське радіо" 25-річний Євген навчається заочно на факультеті ветеринарної медицини. Уночі із суботи на неділю 29.08.17р. його зачепили троє чоловіків і одна жінка в нетверезому стані. Спочатку вимагали грошей, а коли виявилося, що в студента їх немає, прозвучало запитання, звідки він. Студент пояснював йому, що він є поляком, який приїхав з України. Після того Євгена вдарили кулаком в обличчя.

Речниця воєводського коменданта поліції Рената Лящка-Русек підтвердила, що одного з нападників уже заарештували на три місяці, йому повідомили про підозру в грабежі. Це 39-річний житель Любліна, який уже відбував покарання за злочини проти життя та здоров’я, кілька років провів у в’язниці. Поліція також встановила дані другого з нападників. Як наголосила Рената Лящка-Русек, побиття студента з України не було злочином на грунті національної ворожнечі. Але це не повинно заспокоювати, вже стало сталою тенденцією побиття наших співвітчизників саме через їх національність. Прикро, але і наші дипломати з прохолодою відносяться до таких випадків, все частіше насильницькі дії проти українців в Польші не набувають міжнародного резонансу, а залишаються суто кримінальним злочином. А лише останніми місяцями напади на націонаьному підгрунті на українців в Польші почастішали в рази. І не бачити це неможливо, як і залишати без уваги! Нагадаємо,13 серпня у тому ж таки Любліні група молодиків, почувши українську мову, почали ображати громадянок України. Суперечка перерослав в агресію та побиття дівчат, а одну з українок агресивний чоловік вдарив пляшкою по голові. Польська поліція була вимушена кваліфікувати інцидент як злочин на національному грунті.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: конфликт,Польша,Люблин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.