КУРАТОРИ З РФ

10 августа 2017, 15:26
0
95
КУРАТОРИ З РФ

СБУ встановила сім фактів спроб організації РФ провокацій біля посольства Польщі в Києві

У СБУ повідомили про спробу захоплення громадської приймальні Генеральної прокуратури України та плановану провокацію в Адміністрації президента, організатори та куратори цих акцій – в РФ. Про таке зявив на брифінгу в Києві голова СБУ Василь Грицак.

Голова СБУ також розповів, що 22 липня була спроба захоплення громадської приймальні Генпрокуратури, організована РФ. 

Він розповів, що за вказівкою куратора з Москви учасники акції повинні були захопити приймальню, прикувавши себе наручниками в приміщенні та обливши приймальню червоною фарбою, а також розвісивши плакати з політичними вимогами. Для цього були найняті 34 людини – молодики в камуфляжі і безробітні. За його словами, учасники цього заходу дали свідчення щодо організаторів акції.

Крім того, ще одна провокація планувалась в Адміністрації президента України.

"Ще одна провокація планувалась в громадській приймальні в Адміністрації президента України", – сказав Грицак, додавши, що є скріншот листування з планом провокації з Москви.

Голова СБУ також наголосив: "Служба безпеки встановила організаторів цих акцій – всі вони на території РФ. Замовники – в Адміністрації президента РФ – Сурков і Ардзинба. Організатор фінансового забезпечення – "Комітет порятунку України" Азарова і Олійника, колишні високопоставлені особи і олігархи-перебіжчики".

За організацією антипольських псевдоакцій стояв лідер української праворадикальної організації "Наждак" Микола Дульський. Виконавці – проросійські активісти із залученням злочинних угруповань і маргінальних елементів.

Грицак також повідомив, що СБУ встановила сім фактів спроб організації РФ провокацій біля посольства Польщі в Києві та наголосив: "Констатуємо, що РФ не вдасться розхитати ситуацію в Україні".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Москва,Росія,радикалізм,куратор,замовлення,акції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.