Київоблгаз – це потужний інструмент по знищенню підприємств у руках рейдерів

7 августа 2017, 13:22
Владелец страницы
журналіст
0
53

Про це днями, депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук, сказав телеканалу ZIK, під час зйомок сюжету на ПАТ «Комбінат Тепличний».

1 серпня цього року, підприємство, без будь яких на те причин, було відключене від газопостачання. Зважаючи, що такі дії протягом кількох останніх років стали систематичними, очевидно, що хтось зацікавлений у знищенні цього потужного господарства.

«Як бачите, сьогодні бізнес, не важливо – великий чи маленький, абсолютно не захищений. Ситуація з "Комбінат Тепличний", не що інше, як спроба рейдерського знищення підприємства» - вважає Олег Кищук. «І "Київоблгаз" –  лише виконавець цієї брудної справи. Справжніх замовників потрібно шукати у вищих владних кабінетах» - додав депутат.

«Учора, я телефонував і на урядову "гарячу лінію", і голові ОДА, звертався до інших інстанцій, втім, усе було марно. У решті- решт, до кінця дня, 4 серпня проблему таки вдалося вирішити» - повідомляє Олег Кищук.

Втім, він не виключає, що такі рейдерські спроби не останні. А основна причина – дорогоцінна земля під Києвом, на якій розташоване тепличне господарство.

 1 серпня 2017 року, близько 13.00 відбулося чергове незаконне відключення від газопостачання підприємства ПАТ "Комбінат Тепличний", що діє у смт. Калинівка, Броварського району на Київщині.

За ці кілька днів, підприємство понесло мільйонні збитки.

"Комбінат Тепличний" є основним бюджето-утворюючим підприємством Броварського району та водночас найбільшим в Україні тепличним господарством по вирощуванню овочів

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Киевская область,облэнерго,Кищук Олег,Тепличный,Калиновка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.