50 відтінків Мельничука

19 июня 2017, 16:57
0
292
50 відтінків Мельничука

Сьогодні в стінах СБУ відбувся допит свідків у справі про створення терористичного угруповання.

Запрошений на допит в якості свідка екс-командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук взяв із собою групу підтримки мабуть з почуття страху перед слідством. Участь бійців перед будівлею СБУ можна розцінювати саме так. Зокрема, в такий спосіб вони чинять психологічний тиск на правоохоронців з метою пом’якшення рішення щодо депутата.

Після проведення півторагодинного допиту, Мельничук надав інтерв’ю каналу  . Найцікавіший момент – це озвучення змісту телефонної  розмови із Головою СБУ. За словами нардепа, Грицак погрожував йому сексуальною розправою.

Все було би нічого, якби ми не знали минулого екс-айдарівця. 5 лютого 2015 року після штурму і підпалу бійцями «Айдару» Міністерства оборони України, Мельничук був виключений із фракції Радикальної партії Олега Ляшка, проти нього порушено кримінальну справу та знято  депутатську недоторканість. І це не весь перелік того, чим прославився Мельничук.  

Дивно, що людина з такою репутацією привертає до себе увагу і рекламує себе саме таким чином. Чого не зробиш заради піару?!?!?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Василь Грицак,допити,Мельничук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.