Поки влада міряє рейтинги... простим українцям саме час приміряти розмір труни

16 июня 2017, 19:10
3
21628
Поки влада міряє рейтинги... простим українцям саме час приміряти розмір труни
Все буде добре!

Саме такий висновок можна зробити на основі подій минулого тижня

1.       Горе медреформи

Всі супруноботи почали одночасно гавкати в сторону не згодних з політикою пані Супрун. Вона, звісно, може щось і «робить важливе», як казав Леонід Михайлович, проте тікаючи від і журналістів, крім 5-го каналу (який вже давно ніхто не дивиться)))), громадськість так і не дізнається яка ж вона геніальна. Переважна більшість медиків сходяться на думці, що це буде не реформа – це буде кінець. Медичні бунти вже зріють в регіонах. От відсвяткують День медика, - тоді побачим, на що здатні ошукані, злі й голодні лікарі.

2.       Виборам НІ

Пан Турчинов, порадившись з Петром Олексійовичем і Арсеном Борисовичем, чомусь дійшов до думки, що АТО себе вичерпало і час… дійсно, а що час??? Лишається лише ввести воєнний стан. І тоді вибори не проведуть взагалі, ні чергові, ні позачергові… А як довго триватиме оголошена війна відомо тільки цим трьом. Не думаю, що триватиме вона години. Звісно ж є велика ймовірність, що наші хлопці знову стануть розмінною монетою в цій геополітичний грі… Нажаль.

3.       Головне

Чому так все відбувається? А все дуже просто – за останніми опитуваннями Петро Олексійович однозначно програє другий тур, хіба що Леді Ю все таки вдасться відправити на відпочинок до Качанівки. Тоді варіант Симоненко/Бойко – Кучма/Порошенко влаштує всіх, окрім українців. Якщо ж брати рейтинг партій, то тут взагалі караул – коаліцію просто нікому буде створювати. Хіба що до БЮТ доєднаються ті, хто й відправив її відпочивати минулого разу. Скажете не можливо? Та ні – можливо, це ж політика, українська політика і тут можливо не тільки все, - абсолютно все.

І заразом відповім читачу на питання: «А хіба не можна зробити хоч щось для простого українця??? Щоб хоч трошки краще жилося…»

-          Ні! Не можна. А навіщо воно їм? Їх все влаштовує… А якщо все так і лишиться й надалі, то буде просто жах.

 

P.S. Про ринок землі не забув – чекайте з понеділка, буде цікаво!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,реформы,Супрун,Петр Порошенко,АТО на востоке Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.