Укравтодору потрібна свіжа кров ...

7 июня 2017, 12:50
1
441
Укравтодору потрібна свіжа кров ...

За роки незалежності Укравтодор втратив не тільки дороги, але професійних працівників дорожньо-будівельної галузі.

За роки незалежності Укравтодор втратив не тільки дороги, але професійних працівників дорожньо-будівельної галузі.

Вся дорожня галузь зіткнулася з катастрофічною нестачею кваліфікованих кадрів.

Але ж неможливо побудувати хороші дороги без хороших фахівців.

Сьогоднішня реальність диктує свої вимоги до формування рамок кваліфікацій, які повинні мати випускники дорожньої галузі.

Молоді фахівці повинні мати можливість не тільки проходити практику та стажування на підприємствах дорожньої галузі, а й у подальшому мати стабільне місце роботи і гідну заробітну плату.

Для підвищення зацікавленості молоді, Укравтодору необхідно внести в довгострокову стратегію розвитку та реформування одним з найважливіших пунктів - підготовку кваліфікованих кадрів.

Широкомасштабно оголосити про створення кадрового резерву по всій Україні

Укравтодор повинен ініціювати і проводити галузеві конференції, семінари, виставки, навчальні програми, із залученням експертів і професіоналів з європейського союзу.

Основні теми: інноваційні технології та матеріали в дорожньому господарстві, сучасна будівельна техніка і технології, досягнення західних країн в дорожньому будівництві, бетонні дороги, енергозбереження та енергоефективність, проблеми проектування автомобільних доріг і штучних споруд, застосування металургійних шлаків в будівництві дорожніх одягів, безпека дорожнього руху , сучасні високоефективні технологічні і технічні рішення утримання доріг.

У першочерговому порядку так само підняти рівень знань на місцях в службах автомобільних доріг і облавтодорах. Розробити і провести навчальні програми для працівників як інженерного так і комерційного складу.

З оновленням кадрів в галузі, з'являться і дороги відповідні всім європейським вимогам.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: "Укравтодор"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.