Три роки без ВК.

17 мая 2017, 15:52
1
10338
Три роки без ВК.
А ти перейшов до ФБ?

Поки умовно…

Другий день інтернет спільнота гуде про Указ Президента, який хоч і з запізненням та все ж прийнято. Ми, відкинувши якість та надійність інформації, що розміщується на сервісах та політичну складову цього питання, дамо відповідь на основні.

Чому шкодить? Користувачі соцмереж, поштових і пошукових сервісів навіть не уявляють скільки вони передають інформації, критично важливих даних і як цим «добром» може скористатись шахрай або, що гірше, іноземна спецслужба. Тут і коло друзів, і вподобання, і «приватні» фото з листувань… все чим ви живете в інтернеті.

Поштові скриньки саме Рамблеру, МейлРу і Яндексу найбільш не захищені. Отримати доступ до чужого листування може навіть школяр. Звичайно це протизаконно, тому в деталі ми не будемо вдаватись, але повірте – це елементарно.

Яндекс карти «запам’ятовують» місця де і коли ви були. Скажете нічого? А якщо це військовий, державний чиновник, людина що має доступ до державної таємниці?

Тим більше, що сьогодні людина може бути студентом, а за кілька років стати депутатом, розвідником та навіть Президентом.

Як обійти? Нажаль заборона для провайдерів надавати доступ до ресурсів не завадить користатись ними юзерам, що тямлять трохи більше ніж вкл/викл. Схему не будемо описувати, вона дуже проста.

Чому здали поле бою? Третій рік іде так звана гібридна війна, а інтернет є одним з головних театрів бойових дій. Тому «здача» такого плацдарму дає привід задуматись – може просто нікому «воювати» на цьому фронті? Звісно є спецслужби! Але яка якість кадрів? Чи гарні в них умови праці? Досить риторичні питання…

Що робити користувачу? Теж дуже цікаве питання. Майже 14 мільйонів користувачів ВК, до 10 мільйонів користувачів ОК… Звісно можна очікувати на «міграцію» до ФБ, але… чому влада не пропонує альтернативи? Комусь ФБ «просто не подобається» і його влаштовував інтерфейс іншої мережі. Де українська соціальна мережа Друзі або щось подібне? Нажаль відповідей менше ніж запитань.

А ще залишається відкритим найцікавіше  питання – «Чому не раніше?».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: президент,Порошенко,ВКонтакте
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.