Порошенко з Путіним ритуально та безперервно вбивають українців. Трибунал!

1 мая 2017, 19:03
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
131

Зараз настав час, коли, майже, вірогідним залишається простір лише для двох сценаріїв.

«Мир» Порошенко, як й повинно бути статися, став вбивством українських солдат та офіцерів. Щоденно. Причому озвучені цифри жертв «миру» Порошенко (Вальцмана) є офіційними. Що відбувається на Сході України насправді, можливо, ми колись дізнаємося. Повинні дізнатися.

Ці криваві та страшні вбивства відбуваються в рамках дії антиукраїнської коаліції, яку очолюють два путіни – кремлівський та козинський. Майже через місяць відбудеться третя  річниця офіційного утворення цієї  антиукраїнської коаліції, коли її члени публічно зустрілися у Нормандії.

Саме з того моменту, такі божевільні та щоденні вбивства українських військових й не тільки військових, стали ритуальними.

«Колишній президент» України Вальцман (Порошенко) мовчить. Він тільки розмовляє із своїм вчителем та партнером – полковником КГБ  Путіним. Щоденно розмовляє.

«Мінський» злочин Порошенко буде покараний. Питання коли?

Вальцман буде тягнути час до останнього моменту. Він та його вчитель та наставник Путін цими ритуальними вбивствами бажають зламати волю до спротиву. Це було замислено від самого початку кремлівського вторгнення в Україну. Вже три роки ця головна мета двох  два путіних – кремлівського та козинського, недосяжна.

Зараз настав час, коли, майже, вірогідним залишається простір лише для двох сценаріїв. Або, Кремль за домовленості із своїм учнем Порошенко (Вальцманом), починає широкомасштабний наступ. Або, українська армія, відмовляючись від антидержавних наказів кремлівського холуя Порошенко (Вальцмана) переходить у наступ.

Кремль чекає на переможця французьких виборів. За будь-якого сценарію Путін буде діяти максимально жорстко. За одним сценарієм, Путін задіє військову потугу. За іншим, будуть задіяні інші механізми. Але, французькі розрахунки Путіна по відношенню до української проблеми, є лише часткою всеохоплюючого підходу. Головне в цьому підході – нейтралізувати адміністрацію Трампа.

Кремль готується до зустрічі в рамках G7, до часу якої, Путін повинен підійти, перебуваючи на максимально потужній та агресивній позиції..

Порошенко (Вальцман) буде мовчати.   Ритуальні вбивства  українських військових будуть продовжуватися у зростаючій кількості. Скільки витримає армія?

Вальцман зрозумів, що настає його останній етап. Тому він надзвичайно небезпечний. В будь-якому випадку він піде під Трибунал! Краще щомога швидше.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.