Я ВАС ЛЮБЛЮ!

26 апреля 2017, 13:37
1
762
Я ВАС ЛЮБЛЮ!
ПОЗИТИВУ ВАМ!

Про Арку, Скрипку і 238 гривень 17 копійок

Думав чи слід ще раз про ЦЕ… Дивлячись у стрічку вирішив – однозначно СЛІД!

Артисти – творчі люди і мало хто звертає увагу на тексти пісень чи віршів. На відміну від їх поза творчих висловлювань. Здається дивним… Аби скандал?

Всі вже знають про чоловіка, що намагався поцупити шоколаду на 238 гривень 17 копійок!

Ключове – намагався. Стоїть питання – а де всі ті, хто готовий взяти його на поруки? Кажете вже був умовний? Та годі! Коли крадуть мільярдами, тікають і повертаються… щоб і далі красти! Як фраза з фільму про вагони й велосипеди. Тільки це не фільм – це життя! І поки діти «взятих на поруки» будуть жирувати, четверо сиріт (мінімум на два роки) будуть жебраками в європейській країні? І це справедливість?

                Про Арку – то це взагалі повний гєббєльс! Мені абсолютно паралельно з якою метою її фарбують, під Євро чи під інше свято. Я розумію і тих хто бачить кольори райдуги, і тих, хто бачить інші. Я абсолютно адекватно сприймаю людей з різними поглядами, віросповіданням, орієнтацією, національністю, кольором шкіри… Та я категорично проти тих, хто сліпо вірить в те, що наше суспільство має бути радянсько-однорідним, сприймати лише «його! правильну позицію». Департамент КМДА, що видав відповідний дозвіл, мав поцікавитись думкою людей, провести громадські слухання, голосування – все, щоб зняти напругу в суспільстві. Сьогодні країну треба об’єднувати, а не навпаки! І такі питання слід не роздмухувати разом з «мовним» та іншими!

Поки роблять галас навколо справ політиків –  не помічають звичайних людей, поки погляди звернуті до фріків – не бачать геніального таланту, поки чубляться за копійки – втрачають мільярди. Коли вже те все радянсько-расєйське в душах ваших вимре? Коли ви почне думати мізками, а не телевізором?

Чесно, не планував писати, бо є купа соціально важливих справ… та якщо хоч десяток людей зрозуміє, що я хотів донести – то це вже успіх!

Поважайте ближніх своїх, цінуйте відкритість і позицію відмінну від вашої, зневажайте брехню і пропаганду, будьте відповідальними і соціально активними! Тоді справедливість  повернеться до вас обличчям! Люблю ВАС!

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Евровидение,Київ,євробачення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.