Знову в центрі уваги «чесна» громадська організація!

21 апреля 2017, 14:41
0
257
Знову в центрі уваги «чесна» громадська організація!

Мабуть далеко не всі знають, чим займається громадська організація «Всеукраїнська народна рада протидії корупції».

Чесно кажучи, я теж не вдавався в подробиці, допоки сьогодні не стикнувся з стихійним мітингом нібито «ображених на правоохоронні органи АТОшників», котрі зранку вишикувалися біля Генпрокуратури. На плакатах «РУКИ СБУ – ГЕТЬ ВІД ІТ-КОМПАНІЙ», «СБУШНИЙ ГЕНОЦИД ІТ-БІЗНЕСУ» тощо. Протестувальники конкретно щодо плакатів нічого пояснити не могли, заявляли, що хочуть жити у вільній і незалежній країні без війни, проте до чого написи на плакатах самі не розуміли. То ж це боротьба з правду чи хтось заробляє гроші на патріотизмі?!

Так от, я не полінився, і вирішив почитати, що це за громадська організація «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади». Її голова Анатолій Буднік, який бере участь то в пікетах за тваринок, то за відставку ДФС, то з’являється під час конфліктів через несанкціоновані забудови, наразі представляє інтереси окремих ІТ-компаній, що нібито «впали в немилість» правоохоронних органів. Диво та й годі! Прямо «недоробінгудство» по-українські! Зразу стало неприємно! Думав, дійсно щось «путьове»! А виявляється чергова заказуха!

Знайшов відео на ютубі…

Виявляється, вони захищали регіонала Хомутинніка, який у дітей пляж на Дніпрі захапав!

Розчарування!!! Отже це чергова організація, яка виконує ЧИЄСЬ чергове замовлення… Адже поки є попит, буде і пропозиція. Тож давайте не будемо бездумними баранами, котрі піддаються стадному інстинкту… Дійсно принесло задоволення те, що ні я, ні пересічні громадяни, до цього «циркового номеру» не приєдналися. Радий, що українці таки ще не втратили розуму та гідності, і не реагують на бруд, що рано чи пізно, ті самі правоохоронні органи приберуть з нашої Держави!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: заказуха,митинги в киеве
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.