Козятинській лікарні бути!!!

4 февраля 2017, 15:08
Общественный деятель
0
63

Доводимо до відома жителів міста Козятина ...

Відповідну угоду щодо передачі цілісного майнового комплексу Центральної районної лікарні укладено між міським головою Олександром Пузирем, головою райради Віктором Слободянюком та в особі третіх сторін, якими виступають голова райдержадміністрації Олег Оркуша та депутат Вінницької обласної ради Сергій Лановик.

Доводимо до відома жителів міста її зміст:


УГОДА

Ми, голова Козятинської районної ради Слободянюк В.М., Козятинський міський голова Пузир О.Д. та в особі третіх сторін голова Козятинської райдержадміністрації Оркуша О.С., депутат Вінницької обласної ради Лановик С.Я. дійшли згоди щодо виниклої ситуації внаслідок реформ медицини та можливості втрати лікарні інтенсивного лікування 1 рівня на теренах Козятинщини, з метою збереження медичного закладу громад міста та району укладаємо цю угоду про передачу цілісного майнового комплексу КП «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» з власності Вінницької обласної ради в комунальну власність сіл, селищ Козятинського району.

Після здійснення передачі КП «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та її майнового комплексу провести позачергові сесії Козятинської районної ради та Козятинської міської ради протягом 5 днів, на яких прийняти рішення про затвердження статуту медичного закладу, в якому внести пункт про те, що «даний медичний заклад є спільною сумісною власністю сіл, селищ Козятинського району та м.Козятин без виділення часток».

Міський голова Козятина Голова Козятинської районної ради

О. Пузир В. Слободянюк

Голова Козятинської райдержадміністрації О. Оркуша

Депутат Вінницької обласної Ради С. Лановик

http://kazatin-rda.gov.ua/
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: медицина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.