Про найпоряднішого у світі Негідника

25 января 2017, 13:33
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
586
Про найпоряднішого у світі Негідника
Роман "Негідник" наразі досі перебуває у СІЗО.

Щоб тебе назвали героєм - треба пройти досить довгий шлях. Щоб тебе оголосили "прєдатєлєм родіни" - зусиль потрібно значно менше.

"Найпорядніший у світі Негідник" - влучно схарактеризував його у своїй книжці "Чорне Сонце" Василь Шкляр. Львівський хлопець, Роман Парамущак, з позивним Негідник, був відомий своєю громадською діяльністю ще до того, як на таких як він почало звертати увагу населення нашої країни.

Під час Революції у 2014 році, у якій він брав активну участь, таких як він почали називати героями. Такі, як він, перші відправились на фронт у 2014 році.


Негідник перші пів року провів у тоді ще батальйоні "Азов", брав участь у бойових діях в Мар'їнці та Іловайську. Потім став інструктором в "ОУН" та захищав Піски.

"...а один наш азовець узяв собі позивний Негідник. Я розумію, що немає на світі поряднішого хлопця за цього Негідника, але якби моя воля, то всипав би йому шомполів на голе тіло за такі жарти." - "Чорне Сонце" (В.Шкляр)

Ось так, потрапивши у найгарячіші точки фронту та навіть на сторінки книжки відомого українського письменника - Негідник потрапив за грати. Його та побратимів з позивними Шпік та Партизан звинувачують у тероризмі.

"Один з "терористів" наш гарний знайомий Негідник! Разом з Негідником наш побратим Воланд був у Іловайську, "терорист" Негідник прикривав Воланду спину на Інститускій, "терорист" Негідник штурмував Мар'їнку, захищав Піски....Такі тепер у нас терористи, а сєпарам дайош амністію і "Повертайся додому" - так прокоментував затримання працівниками СБУ свого побратима один із "азовців" Тренер.

Зараз хлопці знаходять у СІЗО. Наступний суд по справі так званих "терористів" відбудеться у Львові, 27 січня о 10.30 по вул. Чоловського, 2. Чим завершиться ця справа - залежить від тих, кому ці хлопці допомагали та кого захищали. Від тих, хто доведе свою вдячність справою, а не словом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: суд,Львів,ОУН,патріоти,правосуддя,батальон Азов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.