МОЗ проти українців. Децентралізація маразму...

17 января 2017, 16:15
0
219
МОЗ проти українців. Децентралізація маразму...

Прес-конференція на тему: "Катастрофа у вітчизняній медицині. Хто винен?"

Я вважав, що #медичнимТероризмом і #децентралізацієюМаразму займаються виключно «фахівці» МОЗ, що #супрунГоловногомозку виключно в її підлеглих… нажаль… як я сильно помилявся!

Сьогодні відбулась прес-конференція Бориса Тодурова, Світлани Донської,  Валентини Маркевич, Олега Рижака, Андрія Гука та Віктора Сердюка на тему «Катастрофа у вітчизняній медицині. Хто винен?».

Ну як на мене, хто винен, зрозуміло… А для деяких (навіть не знаю яких) «журналістів» (обіцяв не лаятись)… головне питання – «а де ж Ви, пане #Тодуров публікували свої праці»…

@#$%^@@#%$ @#$%^@@#%$ @#$%^@@#%$ $@#*^*#((##%

Ви що там почманіли???

Перед вами представники еліти медичної сфери, генії, лікарі від Бога! Кажуть вам, що КАТАСТРОФА!!! В медицині! Нема ліків! Тендери не проводять! МОЗ морозиться, лікарів ігнорують!... І вам пропонують вихід, альтернативу… просять вашої допомоги у висвітленні даних питань…

Зрештою – табір ЗМІ сьогодні розділився навпіл: професіонали, які покажуть людям правду в новинах і @#$%^@@#%$@#$%^@@#%$@#$%^@@#%$!!!!!!!!!!!!!!

Висновки робіть самі! Вмикайте #стб, #інтер, #еспресо і т.д. (що ви там дивитесь/читаєте/слухає). Тільки думайте!!!

P.S. По завершенні підійшов до Бориса Михайловича, потиснув руку і просто ПОДЯКУВАВ, за те що ВІН Є! Що в принципі й всім присутнім було слід зробити, а не виконувати чиєсь замовлення на «сенсаційний репортаж». Дякую!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: МОЗ,Супрун,Борис Тодуров
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.