В організатора перекриття кордону провели обшук

10 ноября 2016, 13:17
1
9125
В організатора перекриття кордону провели обшук

Сьогодні СБУ провела обшук у будинку головного «пересічника» Закарпаття П.Павлова - http://uzhgorod.net.ua/news/102383

Що хочеться додати до статті на «Ужгород.нет», людина яка упевнена в своїй правоті так би не хвилювалася, не дзвонила б у всі дзвони та не скликала на підмогу всіх своїх поплічників.

Ні для кого не є таємницею, що в Павла Павлова є зброя. Він раніше волонтерив та їздив на Схід,  звідки «липкорукі» громадяни прихоплювали із собою зброю. Ще в лютому минулого року Павлов «брав» штурмом офіс Правого сектору, і тоді хлопці дали їм відбій та вилучили в Павлова пістолет Макарова.

Саме після тих подій серед волонтерів поширювалися чутки, що після чергового «вояжу» Павлова на Схід на одному з блок постів тоді ще міліцією його було затримано та вилучено пістолет, якийвін намагався вивезти на Закарпаття. Це питання «вирішив» тодішній начальник Закарпатського МВС Сергій Шаранич, який яро плекався своєю кишеньковою Громадською радою куди входить і Павлов.

Як на мене цей обшук у Павлова не є дивним. Всім, навіть його оточенню, відомо, що Павло притягався правоохоронцями за статтею 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та неодноразово за ст. 296 «Хуліганство».

Дивує та обурює те, що «пересічники», які закликають до верховенства права, самі ж ним і нехтують. Закон повинен бути для всіх однаковий і виконуватися всіми без виключень. Дивує ще те, що правоохоронці не вжили та не вживають  ніяких дій, хоча блокування транспортних комунікацій є статтею кримінального кодексу.

Після моє статті, що за майбутнім перекриттям кордону стоять т.зв. «перекупщики» мої знайомі із Закарпаття телефонували з проханням написати про різні махінації Павлова на кордоні. Я ще не перевірив цю інформацію, але один із фактів лицемірства Павлова по відношенню до всіх власників авто з іноземною реєстрацією є те, що він проходить «пересічку» поза будь якою чергою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Закарпаття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.