Організаторами майбутніх блокувань держкордону є т.зв. «перекупщики»

7 ноября 2016, 21:43
1
40966
Організаторами майбутніх блокувань держкордону є т.зв. «перекупщики»

Цього тижня анонсовано безстрокове перекриття пунктів пропуску через державний кордон України на основних транспортних магістралях у західному регіоні нашої держави.

У чому ж криється суть запланованого блокування кордону? А все просто.

Справа в тому, що наявні прогалини законодавства вже котрий рік використовують автоділки для особистого збагачення. Створена схема ввезення та продажі на території України авто з іноземною реєстрацією давала непогані дивіденди, адже при наявності лазейок, які дозволяли їздити на іноземному авто протягом року, багато українців погоджувались на незаконні схеми експлуатації не розмитнених автомобілів.

Користуючись бажанням українців придбати нерозмитнені автомобілі «перекупщики» і організували потужний бізнес проект, за прибутки з якого не сплачували жодних податків до казни. Та коли на кордоні розпочали наводити лад з переміщеннями автомобілів на іноземних номерах, їх продажі на тіньовому ринку різко впали, що стало кісткою в горлі перекупщиків. Як приклад, один із організаторів майбутнього перекриття кордону  в Ужгороді Юрій Качур, займаючись перекупкою автомобілів ввіз на територію України понад 200 автомобілів на іноземній реєстрації. Серед організаторів є багато інших т.зв. «перекупщиків» Олександр Кричфалуйші, який теж займається виключно ввезенням автомобілів з Європи для перепродажу.

От і не дивно чому вони так бурхливо розпочали лобіювання права безвиїзної експлуатації не розмитнених авто в Україні протягом одного року. Інші питання, що стосуються «пересічок» відійшли як другорядні.

Після падіння продажів не розмитнених автомобілів, «перекупщиками», які в м. Києві є найбільшими дилерами автомобілів, що завозяться з Литви та Польщі, було створено громадську організацію «АвтоЄвроСила» (керівник Ярошевич О.А.).  Організація вже «засвітилась» на перекритті кордону в м. Ужгороді та пікетуванні Верховної ради. Сама мета ж створення організації «АЄС» вказує та те, що кінцевою метою її засновників, є аж ніяк не захист інтересів громадян, а швидка політична кар’єра, здобуття електоральної підтримки та можливість входження до влади на хвилі штучно-створюваних акцій громадської непокори, які на думку активу політичного проекту «АвтоЄвроСила», можуть перейти в новий виток революційних звершень. Також, ними не виключається можливість фінансового шантажу підприємців та депутатів, які пов’язані з переміщенням товарів через кордон. Тільки прикиньте до яких збитків може призвести перекриття західних кордонів.   

Про те, що кінцева мета організації блокування кордонів з боку активістів «АЄС» є стрімке збагачення та політична кар’єра (мрія кожного «бариги» України) може свідчити непримітне оголошення від організації на сайті пошуку працівників.

 

Тезис «ВОЗМОЖНОСТЬ СДЕЛАТЬ СЕРЬЕЗНУЮ ФИНАНСОВУЮ И ПОЛИТИЧЕСКОЮ КАРЬЕРУ БЫСТРО» ставить всі крапки над і.

Блокування кордонів, що організовується найближчим часом, це маленький маховик у «розкрутці» нового політично-олігархічного проекту під лозунгом захисту інтересів громадян. Тільки цікаво,  які олігархічні клани стоять за ними?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.