Про реформи сервісних центрів МВС та МРЕВ………

13 сентября 2016, 14:32
0
242
Про реформи сервісних центрів МВС та МРЕВ………
http://voa.in.ua/servisni-tsentry-mvs-ukrayiny-abo-bezzakonnya-po-ukrayinsky/

Після виходу з відпустки все не було вільного часу поділитися з вами досвідом вступу у спадщину на машину та її перереєстрації!

Одного із серпневих днів, я разом з братом, який приїхав з Києва, звернулися з самого ранку в Івано-Франківське МРЕВ, щоб зняти машину з реєстрації та оформити її на брата.

Спочатку були черги з оплати квитанцій за новий тех. паспорт, оцінки експерта. З горем пополам до обіду ми це все зробили, обійшовши по 3 рази віконечок 5.

Після обіду, вже зі всіма документами ми звернулися у віконечко, щоб їх здати та до вечора отримати новий тех. паспорт та номера. І тут почалася «жесть» документи не можуть запустити у роботу, тому що немає підтвердження з Києва, що з машиною все добре. Так нас мучили до 6 вечора і, як ви розумієте, безрезультатно.

Наступного дня з самого ранку, ми прибули у МРЕВ в надії що все вже є, але за словами працівниці МРЕВ, підвердження з Києва є, але немає фіксації цього підтвердження, тому запустити документи у роботу вони не можуть! Ми телефонуємо у Київ, там ніхто трубку не піднімає, якщо у Вас хтось там є –телефонуйте самі!». І тут я зовсім розгубився, структури між собою не можуть зконтактувати і пропонують клієнту «мастити з цим голову».

Чи з нас завуальовано вимагали хабара, чи просто, ми стикнулися з абсолютною безвідповідальністю працівників київського та франківського МРЕВ – не знаю!

Довго не думаючи, я зателефонував на гарячу лінію сервісного центру МВС у м. Київ та повідомив всю вищезазначену інформацію, і тільки тут нам пішли на зустріч!

Через 10 хвилин, повернувшись до МРЕВ, нас вже зустрічав керівник установи та жінка, яка приймала документами з словами: «Для чого ви телефонували і жалілися на нас? Ми тепер всі пишемо пояснюючу!».

Так ми телефонували! Але ми не жалілися, а тільки повідомили інформацію, яка пролунала від працівників!»

Результат: за 10 хвилин вже були всі фіксації та підтвердження, а за годину ми вже отримали тех. паспорт та номера.

Висновок: реформа діє, в Києві в центральних сервісних центрах, а на місцях, яка була бюрократія, безвідповідальність працівників та спроби корупційних дій – така і залишилися!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: автомобили,МВС,реформирование МВД
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.