Перевертні в погонах

10 сентября 2016, 15:37
политика
0
563

Поліція, яка не завжди захищає

Нещодавно, у місті Хмельницький сталася подія, яка сколихнула своєю цинічністю не тільки Хмельниччину, але і усю країну.

Минулого тижня Генпрокуратура викрила службових осіб областного управління Нацполіції, які організували схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів. Крім того, що найбільш обурило громадськість, це те, що виявлено випадки розкрадання цими же працівниками поліції немаленьких сум грошових коштів, які мали би бути спрямовані на закупівлю продовольчих товарів для підрозділів, які перебувають в зоні АТО.

З ціллю приховати злочинні дії, які в народі називають «крисятничество», дані особи вимагали у кожного начальника теротиріального підрозділу закупити продукти за свої кошти, або за кошти спонсорів (яких?), які би мали бути закуплені за вкрадені гроші.

Слідчі дії проводились, до їх проведення були залучені близько 50-ти осіб з Генеральної прокуратури України, також працівників Внутрішньої беспеки Національної поліції України з трьох областей. Були залучені поліграфологи.

В результаті обшуків у працівника Хмельницького обласного управління поліції було виявлено велику суму грошей (долари, євро, гривні), також вилучено велику кількість талонів на пальне.

В результаті було підтвержено розкрадання палива, а що найбільш покоробило громадськість: було доказано розкрадання грошових коштів, які мали би бути направлені на потреби бійців АТО.

Що ще зацікавило мене, особисто, та бійців, які приймали участь в АТО з Хмельниччини: чому окремі громадські активісти виступили з заявою про підтримку обласного управління поліції, коли вже йшли слідчі дії? Чому начальство даного управління особливо відзначало деяких з даних активістів, медалями, наприклад? За які заслуги? Чи може за прикриття? Якщо це так, то сором! Сором тим, хто працює проти України, проти наших воїнів, проти закону! Нова поліція не заслуговує на те, щоб окремі злочинці кидали на неї тінь! Ми йдемо до Европи, багато поліціянтів в нашій країні є дійсно проевропейськими! Тому, нечистим на руку - Геть!

Висловлюємо глубоке обурення з даного факту злочинних діянь керівництва Хмельницької обласної поліції, та маємо надію, що винні будуть покарані!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.