УЛЬТИМАТУМ ТИМ, ХТО ХОЧЕ «ПІДІРВАТИ» ПОЛТАВЩИНУ

6 июня 2016, 10:31
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
0
148
УЛЬТИМАТУМ ТИМ, ХТО ХОЧЕ «ПІДІРВАТИ» ПОЛТАВЩИНУ

Ні гідророзривам пласта!

Сьогодні мав закінчитися термін тендеру на 100 операцій гідророзриву пласта , який оголосило «Укргазвидобування». Фінал конкурсу на цей небезпечний експеримент над полтавськими свердловинами перенесли на тиждень. При цьому в жодних офіційних джерелах інформації про нього досі немає. Ми не дамо відбутися цьому ганебному тендеру!

Я і «партія простих людей» вже підготували відкритого листа компаніям, яким запропонували участь у цій оборудці. Ми звернемось до урядів країн, де прописані ці компанії, до їхніх банків, бірж, де котируються їхні акції. Ми закличемо втрутитись міжнародні екологічні організації.

Наше попередження – ми не дозволимо «підривати» полтавщину. У людей ніхто не спитав, ніхто не провів екологічний аудит місцевості. Однак вони готові без підготовки випробовувати на нас нові технології. Гідророзрив заборонений у європі! Тому ми заблокуємо свердловини, не пустимо до них техніку «переможців» цього антизаконного тендеру.

Ми починаємо по всій полтавщині збір підписів під цим листом. Не дозволимо зробити на полтавщині випробувальний полігон для небезпечних гідророзривів і непрозорих тендерів!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Полтава,Укргаздобыча
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.