ДАРГ взяло участь у засіданні Комітету ВР з питань екологічної політики

25 февраля 2016, 10:31
0
7

«В основі сталого розвитку рибного господарства: системний підхід, сучасні інформаційні технології, застосування кращих світових практик в галузі рибальства на основі екосистемного підходу».

«В  основі сталого розвитку рибного господарства:  системний підхід,  сучасні інформаційні технології,  застосування кращих  світових практик в галузі рибальства на основі  екосистемного підходу»,  підкреслив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів під час  засідання парламентського Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи 23 лютого 2016 року.  Рибне господарство має розвиватися шляхом, що не тільки задовольняє економічні інтереси, а і забезпечує раціональне використання та відтворення водних біоресурсів.   Йдеться про  такі напрями як марикультура та аквакультура.

«Це більш раціональне використання наших природних водойм, з більшою  рибопродуктивністю і разом з тим дбайливим ставленням до природнього ресурсу. Минулого року через постанови Кабміну ми створили можливість для оренди частини водойми і розведення риби у  морях, а також  у садкових господарствах у  частинах водосховищ. Тепер ми маємо підтримати наших підприємців через  доступні кредити. Дуже важливою є  ратифікація ВР договору з Європейським Інвестиційним Банком, згідно з ним український агрокомплекс отримає  400 млн євро,  частина  коштів передбачена саме на фінансування  такого напряму як  «аквакультура та рибне господарство», на кредити  для  аквафермерів, розвиток малого та середнього бізнесу», –  повідомив Ярема Ковалів.

Він додав що, Держрибагентство активно працює над створенням відповідного спеціалізованого рибогосподарського фонду, що забезпечив би цільове використання отриманих у галузі коштів  за використання ресурсу та здійснення днопоглиблювальних робіт на розвиток галузі – програми зариблення, меліорації, підтримку підприємців, що розводитимуть рибу штучно.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Верховная Рада,екологія,Комітет,рибна галузь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.