Павло Гвозденко розповів про перебіг відбору кандидатів керівників у регіонах

22 февраля 2016, 17:31
0
17

Павло Гвозденко розповів про перебіг відбору кандидатів на посади керівників управлінь у регіонах

В середині лютого перший заступник Голови Держрибагенства  Павло Гвозденко відвідав із робочою поїздкою Черкащину,  де зустрівся з місцевими активістами і  розповів про перебіг відбору  кандидатів у рибний патруль Київщини,  а також на посади  керівників  управлінь Держрибагентства у регіонах. За словами Павла Гвозденка, уже завершився відбір і найближчими днями закінчиться голосування по кандидатурам начальників і заступників начальників управлінь Держрибагентства у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Херсонській областях, Чорноморському  та Азовському басейнових управліннях.  

«До майбутніх  начальників теруправління ми маємо досить високі вимоги, не всі кандидати їм відповідають. Проте є кандидати з високим рівнем підготовки, мотивації, вони змогли мене переконати. Хоча  остаточне рішення комісія прийматиме колегіально.  Не виключаю,  що по деяким регіонам доцільно провести конкурс ще раз. Ми хочемо обрати активну нову людину, яскраво вираженого лідера з новими підходами до роботи. Потрібно бути хорошим спеціалістом та хорошим менеджером", – відзначив Павло Гвозденко.

До 3 березня триває прийом  документів для кандидатів на керівні посади  у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.