Держрибагентство оголошує конкурс на керівників рибного патруля в 15 регіонах

8 февраля 2016, 16:29
0
18

Третього лютого стартував конкурс на керівні посади до рибного патруля в 15 управліннях рибоохорони.

Держрибагентство шукає кандидатів на посаду начальника та заступника начальника територіального управління у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.  

«Наразі ми активно працюємо над створенням «пілотного» проекту – рибного патруля  Києва та області,  з 8 лютого розпочинаємо останній етап відбору – особисті співбесіди з  кандидатами, – прокоментував перший заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко. Але наше завдання – перезавантаження органів рибоохорони по всій країні.  Тому  приступаємо до набору нових людей у 15-ти регіонах –  шукаємо чесних, відповідальних, вмотивованих керівників. Разом з ними  формуватимемо ефективну команду патрульних протягом 2016 року, коли розпочнемо  великий конкурс на посади інспекторів».

Поточний конкурс  на посади керівників триватиме 30 днів – включно до 3 березня. Протягом  цього часу   претенденти мають заповнити онлайн-анкету на веб-сайті відомства або власноруч заповнити паперову версію анкети. Також для участі у конкурсі потрібно особисто подати до кадрової комісії повний  пакет документів. А саме:

-          заяву про участь у конкурсі на ім'я Голови конкурсної комісії Державного агентства рибного господарства України, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

-          заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-          2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

-          копію документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-          декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-           копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

-           копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-            довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). З вимогами до кандидатів на посаду начальника та заступника начальника теруправлінь рибоохорони можна ознайомитись за посиланням.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіють знанням Конституції України, законів України "Про державну службу", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень. Особистими вимогами для всіх державних службовців є принциповість, рішучість і вимогливість у дотриманні чинного законодавства щодо вирішення питань розбудови незалежної України, ініціативність, особиста ввічливість, тактовність та витримка.

Адреса приймальної комісії: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема) 45-а, каб. № 3 в приміщенні Держрибагентства. 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном: (044) 486 99 18 або (044) 226 24 05.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.