Дмитру Булатову - одужання!

23 июля 2015, 11:22
журналіст
1
71

Можу лише співчувати пораненим, яких везуть вщент розбитою дорогою в районі Сватово... То жах! Ще раз звертаю увагу влади і новопризначеного керівника Луганської області Г.Туки - вибийте в Уряді кошти


Екс-міністр, а нині боєць 92 бригади ЗСУ Дмитро Булатов отримав осколочне поранення  під Щастям. Пощастило...

Перед цим списувалися... Потім зник...

http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fmuseum-ukraine.org.ua%2f%3fp%3d4723

Вражає вал підколок і звинувачень у піарі.

Народ не розуміє. Це війна.

Начеб-то все тихо і красиво. Прилетіло... Смерть, поранення...

Поки що маємо коротке повідомлення і  фото на ФБ:

"Міністр в минулому, тепер військовослужбовець Дмитро Булатов ( Dmitry Bulatov) сьогодні отримав поранення осколком від АГС. Поранення легке. Прийшов в лікарню сам. Зараз отримує допомогу."

До Дмитра може бути багато претензій, як до недосвідченого новачка, який, фактично випадково опинився у кріслі Міністра. І це зрозуміло.

Однак, є неспростовний факт - після відставки, отримав повістку і чесно пішов воювати. Що не може не викликати повагу.

Хоча, ми всі розуміємо, що міг задіяти певні можливості і не служити. Або прилаштуватися десь при штабі у Краматорську...

Волонтери і журналісти, які побували у Щасті і Станиці Луганській під час активних бойових дій, розуміють, що то таке. Там реально страшно. Пряма наводка артилерії. Міни. Снайпери. Можливість нападу професійних вбивць ГРУ РФ, які у складі мобільних диверсійних груп, проникають за лінію фронту. І діють вони саме у тому районі. Проти 92 бригади, "Айдару", "Чернігова", бату Генерала Кульчицького... Всі чули про кривавий напад такої ДРГ, на позиції 92 бригади нещодавно, коли в полон взяли двох кілерів...

І свіжий пост Дмитра в ФБ:

"Утром перевязали и отправили по маршруту Счастье, Новый Айдар, Сватово, Харьков, Киев...

Искренне признателен медперсоналу госпиталя и отдельно врачу Дмитрию Ивановичу Христюку за профессионализм, который извлекал мне осколок от АГС путем хирургического вмешательства. Найти осколок зачастую одна из самых сложных задач. Операция по извлечению длилась около часа.

А вообще мне повезло. Осколок прошел по тканям, а не в глубину.

Легкое ранение. Называется минно-осколочная травма, слепое ранение передней брюшной стенки. Бронежилет не помог, осколок прилетел сбоку.

Ранения на фронте явление нередкое. Здесь все к этому относятся спокойно. Я не исключение.

Надеюсь, что рана заживет, как можно скорее и я вернусь на боевой опорный пункт Фасад и продолжу службу именно там. Коллектив на Фасаде, как большая семья смелых и достойных воинов. Горжусь тем, что мне выпала честь с ними служить.

Пишу пост, потому что получил в личку множество вопросов и оскорблений. Ситуация рядовая. Не стоит делать из этого трагедии. За оскорбления будет бан. Без промедлений.

Так что кому охота позубоскалить - welcome".

Можу лише співчувати пораненим, яких везуть вщент розбитою дорогою в районі Сватово... То жах! Ще раз звертаю увагу влади і новопризначеного керівника Луганської області Г.Туки - вибийте в Уряді кошти і негайно зробіть на тому відрізку хоча б ямковий ремонт! Гробимо техніку і завдаємо жахливих страждань пораненим!

В мережі виникли нові фото. Можете подивитися, що таке передова і що таке легке осколкове поранення. Це не кіно і не красиві агітаційні плакати. Страшна правда війни. На жаль.

А Дмитру - одужання! Все буде добре!

Україна переможе!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.