Найважливіше (найцінніше) в нашому житті - це... .

4 июня 2015, 18:21
Финансовый консультант.
0
61

Влада і багатство, за результатами цього опитування опинилась на ... місці з десяти.


На днях, я написав матеріал «Куди вкладати гроші під час кризи» http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fpensioneriya.blogspot.com%2f2015%2f06%2fblog-post.html і розмістив його на деяких ресурсах в Інтернеті. 

Мова йшла про те, що життєві ресурси людини (я нарахував їх вісім) пов’язані між собою енерго-інформаційними потоками і складають єдину систему на кшталт годинникового механізму з безліччю коліщаток. Для управління ресурсами (а по суті – своїм життям) треба створювати і підтримувати будь-які потоки (грошові, в тому числі).

В дискусії, що розгорнулась на Мінфіні http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fminfin.com.ua%2fblogs%2fuainvestor%2f70978%2f%23com2594646,  прозвучав тезис, що метою інвестування (управління) мають бути гроші. Тоді я нагадав про недавнє опитування СОЦИС http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fwww.ukrinform.ua%2fukr%2fnews%2f2059668, стосовно цінностей, що сповідують українці у порівнянні з народами інших європейських країн. 

Влада і багатство, за результатами цього опитування опинилась на восьмому місці з десяти. «Це – брехня», - написав мій співрозмовник. Тоді я запропонував провести власне опитування серед читачів (хай і не надто коректне, як для соціології). Наразі, пропоную взяти в ньому участь. Принагідно, і про себе щось новеньке дізнаємось.

Цінності треба пояснити, тому наводжу формулювання СОЦИСу.

Кожній цінності можна присвоїти бал, але ми  зробимо простіше: просто розташуємо їх у порядку зменшення пріоритету (від великого до маленького).

Нижче – мій список з моїм варіантом визначень. Ви копіюйте, міняйте місцями і складайте  у коментарях свій. Можна - з власними уточнюючими визначеннями. Потім обговоримо.

1.     Універсалізм ( єдність і Божа воля).

2.     Досягнення (власний розвиток)

3.     Традиції (бережне ставлення до предків і минулого)

4.     Самостійність (власна воля)

5.     Безпека (поміркованість)

6.     Влада-багатство (матеріальні можливості)

7.     Доброзичливість (допомога)

8.     Конформізм (мудрість)

9.     Ризик-новизна (розкутість)

10.                        Гедонізм (комфорт)

Я дещо поспішаю, складаючи цей список, але думаю, що так краще (більш спонтанно – більш інтуїтивно). Тож, і ви особливо не роздумуйте.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.