Шановна владо! Досить гратись в демократію! Горлопанів в АТО!

2 февраля 2015, 16:29
0
118

Чому вінницькі активісти не бажають йти в АТО? Чому влада їх показово не чіпає?

«Злочинна влада!», «Свободу політвязням!», «Нічого не змінилося!», «Де перемога?», - всі ці, а також подібні гасла стали уже звичними для періодичних збіговиськ із двох десятків «активістів», які приватизували бренд Майдану і називають себе «народними віче». У соціальних мережах поливається брудом держава і Верховний Головнокомандуючий. Диванні стратеги йдуть у наступ на керівництво українських військ, попутно зливаючи, дізнавшись по телефону від знайомих, ворожій стороні дислокацію наших підрозділів.

Сіяти паніку, провокувати вчиняти такий потрібний Путіну «третій Майдан», ганьбити все навколо себе – ось тактика вінницьких і не тільки вінницьких «активістів».

Влада таких «революціонерів» терпить. Хоча в інших регіонах подібні крикуни уже давно отримали би повістку в АТО, де перемогу їм довелося би здобуватися власними силами.

Проте, дивлячись на лави критиканів вінницьких, складно сказати – чому вони досі не з автоматом в руках на передовій.

Анатолій Банах. 42 роки. Вік призовний. Статура – кремезна. Чудово виглядав би у формі Нацгвардії. Проте віддає перевагу сидінню у Вінниці та активної участі у діяльності «Радикальної партії Олега Ляшка».

Ігор Басюк. Чоловік «валькірії» Таїси Гайди, яка заявляла, що Україні потрібен не мир, а перемога. До перемоги зі зброєю в руках долучатися не поспішає.

Андрій Вигонюк. Студент-медик призовного віку і активіст «Свободи». Саме медиків гостро не вистачає на передовій. Обрав за краще залишися у Вінниці.

Денис Котов. Приятель Юрія Хорта. Був одним з організаторів захоплення будинку ОДА у січні 2014 року. Також запамятався тим, що на мітингу порвав портрет Путіна. Чи стало від цього гірше Путіну? Навряд чи. До АТО не їде.

Сам Юрій Хорт. Хвалився, що поїхав воювати в «Айдар» і навіть викладав у соціальних мережах фото з автоматом. Але відволікся. Спочатку – на вибори Жмеринського міського голови. Потім – на парламентські вибори. Потім – сів до вязниці за хуліганство. «Айдар» на захист «бойового побратима» вставати не поспішив.

Олексій Фурман. Лідер ВО «Свобода». Міг би сформувати з вінницьких націоналістів окремий підрозділ та поїхати Вітчизну захищати. Але не сформував. Спочатку переймався парламентськими виборами, потім – довиборами в обласну раду.

Борис Максимчук. Спортсмен і майстер спорту із дзюдо. Власні фізичні здібності демонструє на змаганнях у Вінниці та у спортзалі. В АТО не їде, натомість полюбляє брати участь у всіх можливих виборах.

Лідер «Батьківщини-молодої» Вадим Кудіяров. Спортсмен і активіст. В АТО не поїхав, а у виборах участь взяв охоче. Хоча й програв. Перебуває під слідством за вимагання.

Неформальний лідер вінницьких «ультрас» Сергій Сікорський. Теж перебуває під слідством за вимагання. В АТО помічений не був.

Володимир Воловодюк. Отаман грізної на папері структури «Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна». В зоні АТО вінницькі козаки помічені не були. Як і Воловодюк.

Активіст іншої грізної структури – «Союзу десантників України» Володимир Малиновський. Тат сам військовий фах вимагає вставати до лав захисників України. Але віддає перевагу мітингам у Вінниці. В зоні АТО не був.

Це – лідери т.зв. «вінницького Майдану», які обрали за краще атакувати різні кабінети та посади у Вінниці, ніж захищати Україну зі зброєю у руках на Сході.

Ми, вінничани, вимагаємо від  влади призвати в АТО Великих Патріотів, хай не словом а ділом покажуть своє прагнення до боротьби за Незалежність і Свободу України! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.