«Айдар» відкриває виставку плакату у Щасті!

6 декабря 2014, 16:44
журналіст
0
40

Організатори – 24 окремий штурмовий батальйон “Айдар” ЗСУ, Музей плакату, Музей української пропаганди при журналі “Музеї України”, за підтримки Д.Заруби – Нацмузей у Пирогові.


Місто Щастя. 6 грудня 2014. Відкриття виставки патріотичного плакату Юрія Неросліка. (боєць 92 бригади ЗСУ, Щастя).

 Організатори – 24 окремий штурмовий батальйон “Айдар” ЗСУ, Музей плакату, Музей української пропаганди при журналі “Музеї України”, за підтримки Д.Заруби – Нацмузей у Пирогові.

На жаль, місце у зоні прямого обстрілу сепаратистів… Тому ніяких деталей – можуть загинути чи постраждати люди…

Під час резонансної прес-конференції добровольців батальйону «Айдар» в Музеї української пропаганди на Троєщині, я передав останній виставковий комплект плакатів авторства арт-директора журналу «Музеї України» Юрія Неросліка айдарівцям М.Грекову, І.Макару, І.Грещуку.

Враховуючи присутність великої кількості журналістів, метушню, на плакати не дуже звернули увагу…

Вже наступного дня, повернувшись на базу у Щастя, бійці оцінили роботи Юрія Неросліка, що воює поруч…

У суботу вирішили відкрити виставку плакату для солдат і жителів міста Щастя в одному з публічних місць. Вже все готово до відкриття – якщо не завадять постійні обстріли і бойові дії…

-Cаме під час війни треба підтримувати культуру, музеї, відкривати нові виставки – повірте, у цій ситуації це дуже важливо! – заявив ініціатор акції, доброволець “Айдару”, мер окупованого міста Олександрівськ Микола Греков, – Ми продовжимо подібну діяльність! Думаємо, чи не відкрити у фронтовому Щасті музей?…

Епізод цієї війни…

А команда журналу «Музеї України» готовить нові виставкові комплекти плакатів для АТО… І дійсно, чому б не створити у Щасті музей?

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України», директор Музею плакату

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.