Громадська організація створює "червону кнопку" порятунку!!!

20 июня 2014, 08:03
0
24

НЕ новиною для України є ситуація на Сході держави - постраждалі від бойових дій. Лідери ії Миколаївска організація правозахисників - активістів спрямували свої зусилля на порятунок нації.

НЕ новиною для України є ситуація на Сході  держави - постраждалі від бойових дій. Лідери Миколаївска організація правозахисників - активістів спрямували свої зусилля на порятунок нації.
- Ми перейнялися наслідками тих подій, що відбуваються на Сході, і не важливо з якої сторони гинуть люди, то є громадяни нашої держави. Кожен з них має право на свободу думки та на захист своїх прав. Тож ж за мету ми поставили: створення дієвого механізму, який допоможе врятувати життя людей. 
Технології крокують вперед, як   і все життя, тож наша організація спрямувала всі зусилля на створення мобільного додатку та порталу . 
Механізм дії дуже простий: Ви завантажуєте додаток на свій гаджет , а при винекнині критичної ситуації ( загроза здоров*ю. життю) тисните на неї. за декілька секунд на Ваш гаджет прийде повідомлення , яке підверджує отримання сигналу - SOS.  Далі цей сигнал спрямовуєтья до правоохоронних органів, з позначенням Вашого місця знаходження, до якого буде відправленно "команда порятунку".
Ми взаємодіємо з органами влади ,ЗМІ, правоохоронними органами, НГО,  міжнародними фондами.
З нами Ви будете почувати себе у безпеці.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.