Хто хоче бути моїм прес-секретарем?

14 июня 2011, 11:29
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
7771

Друзі, мені потрібен новий прес-секретар. Тому оголошую конкурс на заміщення вакантної посади.

Всім охочим взяти участь, даю цінну інформацію. Майте на увазі, фактично все, в чому мене звинувачує моя колишня прес-секретарка, відповідає дійсності. Я працюю з 13 років і звик вставати о 5 ранку, лягати о 12, а інколи – й пізніше. Моя команда має працювати так само: кожен за десятьох, самовіданно, з душею, бо людина створена для праці. Тільки так ми наведемо лад на своїй землі.

Щодо ненормативної лексики: справді, інколи я можу дозволити собі міцне слівце. Вибачте, це недолік дитдомівського виховання.

Стосовно того, що я відмовлявся, відмовляюся і категорично відмовлятимусь надалі платити за публікації про себе. Знов наголошую: ЦЕ ПРИНЦИПОВО! Навіщо мені прес-секретар, що вміє тільки домовлятися за проплачені матеріали? І взагалі: навіщо така журналістика?

Умови конкурсу дуже прості: нехай кожен учасник напише про мене статтю і сам розмістить її там, де є можливість.

Посилання на свої публікації надсилайте на info@liashko.ua

Автора кращої публікації я запрошу в кафе узгодити умови співпраці зі мною.

Дерзайте! :)

Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.