Приєднуйтесь до Радикальної партії!

4 июля 2011, 15:54
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2240

Ми з однодумцями розпочали процес створення нової політичної сили. Політична організація носитиме назву «Радикальна партія Олега Ляшка».


1 липня ми провели у Києві засідання оргкомітету, до якого ввійшли представники всіх областей України – селяни, лікарі, вчителі, студенти, шахтарі, журналісти, представники громадських організацій.

Незабаром відбудеться установчий з’їзд Радикальної партії Олега Ляшка.

Наша мета – ротація еліт. Я хочу привести до влади молодих політиків, хлопців та дівчат, які сьогодні не мають перспектив через засилля старих кадрів і світоглядів.

Наша ідеологія – україноцентризм у зовнішній та внутрішній політиці. Для нас насамперед – інтереси України та кожного нашого громадянина. Скоро наша команда презентує програму Радикальної партії. Ми виступаємо за докорінні зміни у житті простих людей.

Наші завдання – розвиток українського села, відродження національного виробництва, підтримка малого та середнього бізнесу, доступні кредити на житло, обмеження імпорту, страхова медицина, безплатна освіта, зменшення депутатів та чиновників, високі зарплати, пенсії й стипендії.

Я впевнений, що ми здобудемо перемогу на наступних виборах і зможемо підняти нашу державу з колін! Слава Україні!

Олег Ляшко

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.