ПР використовує державні установи та організації для розміщення агітації(+фото)

20 августа 2012, 06:55
громадянин
0
1238

Партія регіонів вперто хоче отримати статус КПСС

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" зафіксовані випадки використання на будівлях державних установ та організацій символіки Партії регіонів замість або поруч з державною.

Так у місті Дворічна, Харківської області на будівлі ДП "Укрпошта" замість державного прапора вивішений прапор Партії регіонів.

Як повідомлялось раніше, аналогічні випадки фіксувались в Криму, де на флагштоках перед будівлею місцевого уряду були вивішені поруч з державними також прапори Партії регіонів, в Одеській області, де партійні прапори були вивішені на будівлях Крижанівської та Шомпольської сільради та Красносільського будинку культури.

Бажаючі долучитись до протидії порушенням виборчого права та фальсифікаціям - можуть  зареєструватись на сайті Громадянського руху "Спільна Справа" - http://spilnasprava.org.ua/.

На фото: прапор ПР на будівлі ДП "Укрпошта" в місті Дворічна
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.