Антимонопольник кохает чужі гроші

03 серпня 2023, 16:57
Власник сторінки
0
1729

Що ж за люди працювали у Запорізькому антимонопольному комітеті?

Начальник відділу регіональної політики Антимонопольного комітету України Білий Олександр Миколайович, який раніше очолював Запорізьке територіальне відділення, відомий своїм «кришуванням» різних корупційних схем для власного збагачення. 
За весь час роботи у Запорізькій області він отримував хабарі за непритягнення до відповідальності щодо численних порушень антимонопольного законодавства. Білий активно займався питаннями економічної конкуренції серед юридичних та фізичних осіб та зловживання монопольним становищем великих організацій та підприємств. Особлива увага приділялася суб'єктам господарювання та підприємцям, з яких Білий зміг отримати більшу частку свого відкатного капіталу.
Проте весь свій навар Білий не зміг би мати без колишнього керівника Управління служби безпеки України в Запорізькій області Безрукого Бориса Васильовича. Спільно з ним вдавалося реалізовувати численні незаконні угоди із землею, сприяти віджиму земельних ділянок на узбережжі Азовського моря.
та змінювати їх цільове призначення.
Після такого «Запорізького збагачення» Білий перевівся до відділу регіональної політики Антимонопольного комітету України, де й досі робить спроби покращити своє фінансове становище, підключаючи до такої роботи все більше зв'язків, які з'явилися у нього на новій посаді.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.